Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Afyonkarahisar'da Araç Güzelleştirme Ve Aksesuar Merkezi
Afyonkarahisar'da Araç Güzelleştirme Ve Aksesuar Merkezi
08 Mayıs 2009 / 23:44
Afyonkarahisar 1. sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Tuning Modifiye Merkezi, her türlü otomobili sürücülerin isteğine göre güzelleştirebiliyor.

Tuning Modifiye, Afyonkarahisar'da Modifiye tutkunlarının uğrak noktası oldu. Araçlarını süsletmek isteyen sürücüler Tuning Modifiye Merkezi'ne geliyor.

 Her türlü binek aracı sürücülerin isteklerine göre modifiye ettiklerini söyleyen iş yeri sahibi Tunç Görgün (30), bu işin yanı sıra ses sistemleri renkli cam ve cam filmlerini de yaptığını söyledi. Her cinsten binek aracı güzelleştirdiklerini ifade eden Görgün, 10 yılı aşkındır bu mesleği sürdürdüğünü belirtti. Araç camlarına renkli filmde yaptığını

anlatan Tunç Görgün, şu ana kadar yaptıkları Modifiye araçlardan dolayı şikayet olmadığını söyledi. Tunç Görgün, araç güzelleştirme merkezi olarak açtıkları bu yeri şöyle anlattı: "otomobilleri sürücülerin isteklerine göre Modifiye ediyoruz. 10 yılı aşkındır Modifiye, renkli cam ve cam filmleri üzerine çalıştım. İstanbul'da başladığım bu mesleğe şu an Afyonkarahisar'da devam ediyorum."

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem