Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Ahmet Şafak, Konseri, Gövde Gösterisine Dönüştü
Ahmet Şafak, Konseri, Gövde Gösterisine Dönüştü
16 Mart 2009 / 22:13
Burdur Ülkü Ocaklarının düzenlediği Ahmet Şafak ve Başkal konseri MHP’lilerin gövde gösterisine dönüştü.

Dün Saat 18.00’de MHP’nin Cumhuriyet Meydanındaki Seçim Bürosu’nda toplanan 3 bine yakın MHP’li, ellerinde MHP Bayrakları ve karanfillerle 3 km uzaklıktaki konser salonuna kadar yürüdü.

Saat 20.00’de başlayan konser öncesi MHP Asena Teşkilatının Milli Şairimiz Mehmet Akif için hazırladıkları şiir şöleninden sonra Başkal ve Ahmet Şafak sahne aldı. Sloganlar eşliğinde, salonu dolduran 5 bin’e yakın katılımcı Başkal ve Ahmet Şafak’ın şarkılarına hep bir ağızdan eşlik etti.

Başkal’ın performansının ardından MHP’nin Burdur’daki Belediye Başkan Adayları tanıtıldı. Başkan Adaylarının tanıtımından sonda MHP Burdur İl Başkanı Nazif Aktürk ve MHP Burdur Belediye Başkan Adayı Orhan Akın konuşmalarını gerçekleştirdi.

MHP Burdur İl Başkanı Nazif Aktürk “29 Mart’ta bütün Türkiye’de yeniden güneş doğacak, vatandaşlar AK Parti zulmünden, halkı inim inim inleten onun milletvekillerinden, yolsuzluk ve yoksulluklardan kurtulacak” diye konuştu.

Burdur Belediye Başkan Adayı Orhan Akın “Çekilin kenara, MHP geliyor” sözleriyle süslediği konuşmasında; “Köprünün bu tarafı-öbür tarafı, tren yolundan altı-üstü” gibi kıstaslarla Burdur’un bölgelere ayrılması ve hizmetlerin sadece Köprü ile Meydan arasında yapılmasının 29 Mart’ta son bulacağını söyledi. Konser gece yarısına kadar sürdü.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem