Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
AK Parti Ankara İlçe Adayları
AK Parti Ankara İlçe Adayları
13 Ocak 2009 / 23:32
AKP Tarafından, Ankara ilçeleri, Çankaya, Gölbaşı, Mamak, Elmadağ, şereflikoçhisar, sincan, haymana Belediye bakanlığı Adayları belirlendi.

AKP Genel Merkezinden alınan bilgilere göre uzun süredir açıklanmayan ve gerek kamuoyu yoklamaları,gerekse teamül yoklamaları ile çok tartışılan Ankara’nın Çankaya ilçesi adaylığına Eski ANAP Hükümeti Bakanlarından Bülent Akarcalı,Mamak İlçe Adayı olarak Mesut Akgül,Sincan’da Eski Milletvekillerinden Mustafa Tuna,Elmadağ ilçe Adayı olarak
Halen Mamak ilçe Belediye Başkanı olan Gazi Şahin’i,Şereflikoçhisar ilçe Adayı olarak Hakverdi Altun,Haymana ilçe Adayı olarak Hacı Aysun,Gölbaşı ilçe Adayı olarak ta Nasır Haşlak’ı aday gösterecek.Adayların yarın resmen açıklanması bekleniyor.
Muhabir : Abdullah ORTAÇ-ANKARA
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
bilği
MİSAFİR
10 SENEDİR YAZIK OLDU MAMAK BİTTİ
16 Şubat 2009 Pazartesi 12:32
BALA KAYIP
ABAZLI GENÇLİK
BALAYA YAZIK OLDU.5 YIL YİNE GERİDE KALDIK.70 YAŞINDAKİ ADAM NE YAPAR BUNDAN SONRA.KENAN YÜKSEL\'İ KAYBETMEK DEMEK GELECEĞİN VEKİLİNİ,GELECEĞİN TARIM BAKANINI KAYBETMEK DEMEK.YİNEDE HAYIRLISI OLSUN.BU ŞEKİL BİRAZ ZOR BALAYI KAZANMAK.PARTİNİN VİZYONUNA VE MİSYONUNA YAKIŞMADI.
24 Ocak 2009 Cumartesi 10:54
sandıkta hesap soruvacak
ercan
mamak kentsel donusum projesının rezaletı sandıkta hem mamak adayından hemde buyuksehır adayından sorulacak. Melıh gokcek sana soruyorum 15 yıldır baskansın mamaka ne yaptın...
20 Ocak 2009 Salı 14:32
Net Gündem