Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
AK Parti Buca Beldiye Başkanı Adayı Beytullah Selman
AK Parti Buca Beldiye Başkanı Adayı Beytullah Selman
23 Ocak 2009 / 10:25
Günlerdir merak edilen AK Parti Buca Belediye Başkanı Adayı, Beytullah Selman olarak açıklandı.

AK Parti'de İzmir Büyükşehir ve ilçe belediye başkan adaylarının günler öncesinden açıklanmasına rağmen Buca Belediye Başkan Adayı açıklanmazken doruğa çıkan merak sona erdi.

Aday adaylığı döneminde Bucalılar tarafından büyük destek gören Avukat Beytullah Selman'ın adaylığının açıklanması sevinçle karşılandı. Adaylığın kesinleşmesi üzerine seçim bürosunda toplanan yüzlerce Bucalı davul zurna eşliğinde Selman'ın sevincine ortak oldular.

Zorlu bir aday adaylığı süreci yaşadıklarını ifade eden AK Parti Buca Belediye Başkan Adayı Beytullah Selman gece geç saatlere kadar seçim bürosunda bekleyen vatandaşlara seslenerek “Biz bu yola beraber çıktık, beraber yürüyeceğiz. Adaylık için zorlu bir çalışma yaptık ve adaylığı alnımızın teri ile kazandık.

Bu saatten sonra daha fazla birlik beraberliğe ihtiyacımız olduğu dönemde aday adaylığı esnasında tatlı bir rekabetle yarıştığımız diğer adaylarımız ve onları destekleyen vatandaşlarımızla omuz omuza bir mücadele sergilemeliyiz. Bu gece buradan 29 Mart seçimlerinde Buca'da en az 100 bin oy sözü veriyoruz" dedi.

AK parti Buca Belediye Başkanı olarak Avukat Beytullah Selman'ın açıklanması ile seçim bürosuna koşan Bucalılar davul zurna eşliğinde sevgi gösterilerinde bulundular. Daha sonra Ankara'dan dönen AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Taha Aksoy ve İl Başkanı Aydın Şengül'ü karşılamak için Adnan Menderes Havalimanı'na giden Bucalı'lar burayı bayram yerine çevirdiler.

Gece yarısı karşılarında yüzlerce Bucalı'yı gören Aksoy ve Şengül Beytullah Selman'ı tebrik edip Bucalı'lara seslenerek İzmir'de Ak Parti bayrağını dalgalandırmak için aynı şevkle seçim çalışmalarına katılmalarını istediler.

Gece boyunca Havalimanı'nı şenlik alanına çeviren vatandaşlar AK Parti Buca Belediye Başkanı Adayı Beytullah Selman ile harmandalı oynayarak adaylığını kutladılar.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
erzurumlular
cavuşoğlu
bucayı AKP silip süpürecek bütün bucalılar haydi AKP.
23 Mart 2009 Pazartesi 11:07
YOK
GERÇEK AKP'Lİ
BU ADAYI KÖTÜLEYENLERİN HEPSİ CHP YADA DİĞER PARTİLİ OLUPTA BEN AKP'LİYİM DİYENLERDİR...29 MART AKŞAMI YADA 30 MART SABAHI YİNE BURAYA YORUMUNUZU YAZARSINIZ DİĞER PARTİLİLER...PARDON AKP DİYİPTE DİĞER PARTİLİ OLANLAR..
SİZİN AMACINIZ MORAL BOZMAK AMA GERÇEK AKP'Lİ OLARAK MORALİMİZ HİÇ Bİ ZAMAN BOZULMYACAK HERGÜN ONUN SEÇİM BÜROSUNA KAÇ KİŞİ GELİYO HABERİNİZ YOK..!
13 Şubat 2009 Cuma 22:12
adam gibi adam beyttulah selman
neşet çetin
siz hiç merak etmeyin arkadaşlar buca yı silip süpüreceyiz buradan bucada oturan bütün kütahyalı hemşerilerime sesleniyorum durmak yok oylar akp ye allah yardımız olsun
10 Şubat 2009 Salı 16:20
Net Gündem