Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
AK Parti Mut İlçe Başkanlığı'na Ali Keser Getirildi
AK Parti Mut İlçe Başkanlığı'na Ali Keser Getirildi
11 Ekim 2008 / 22:55
Mersin'in Mut ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı görevine Ali Keser getirildi.

Mersin'in Mut ilçesinde, AK Parti İlçe Başkanlığı görevine Ali Keser getirildi.
Belediye Düğün Salonu'nda gerçekleştirilen kongrede 2 aday yarıştı. Sefa Çiftcioğlu ve Ali Keser'in yarıştığı seçimde 400 delegeden 387'si oy kullandı.

262 delegenin oyunu alan Ali Keser Mut AK Parti İlçe Başkanlığı'na getirilirken, yönetim kurulunda; Celal Kasap, Hasan Çatal, Faruk Deniz, Sadık Ünal, Ali Akgül, Nazmi Perçemli, Harun Kurtulan, Yakup Sever, Ali Rıza Konya, Sefer Yıldırım, Osman Çağlar, Muttalip Bacaksız, Zeynel Dilekci, Sadık Turhan, Zelkif Köse, Soner Oğuz, Celal Kenaz, M. Ersin Düzenli, Sefer İlyan, Mehmet Bilen, Yaşar Aslan, Mehmet Uysal, Mehmet Şahin ve Ali Keskin yer aldı.

Kongrede konuşan TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mersin Milletvekili Zafer Üskül, "Partimiz Mut'ta da çok hizmetler verdi" dedi. 2005 yılından bu yana 42 köyün yollarına 207 km asfalt yapıldığını belirten Üskül, şöyle devam etti:
"Biz iktidar olmadan Mut'un köylerinin yüzde 35'i asfalttı şimdi yüzde 100'ü asfalt oldu.

İçme suyu olmayan köy kalmadı. Bu devlet, Mut ilçesinin içme suyuna 2 trilyon para harcadı. Sulama kanallarının önümüzdeki günlerde DSİ ile ihalesi yapılacak ve sulama suyu projesi 2009 yılında bitirilerek hizmetinize sunulacaktır. Ben sizden Mut Belediye Başkanını bu seçimde AK Parti'ye teslim etmenizi istiyorum."

Mersin Milletvekili Ali Er ise, "Eğer ilçeye hizmet istiyorsanız mutlaka ve mutlaka Belediyeyi iktidar partisi olan AK Parti adayına kazandırın. Mut ilçesine hizmeti yağdıralım" dedi.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
size inanıyoruz
celalettin süleymanoğlu
ben bu ülkenin bir bireyi olarak ülkesi için elini taşın altına koyan herkese teşekkür ediyorum. rabbim utandırmasın
20 Nisan 2009 Pazartesi 14:00
tebrik
ferhat
akp tamsana ğöre artık mutuda yok sayalım
13 Mart 2009 Cuma 21:45
TEBRİK
???
tebrik ederim sayınali keser hakettiğiniz yerdesiniz DURMAK YOK YOLA DEVAM
25 Kasım 2008 Salı 12:00
Net Gündem