Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
AK Parti Tire İlçe Teşkilatı Mehmet Sıtkı İçelli İçin Tek Yürek Oldu
AK Parti Tire İlçe Teşkilatı Mehmet Sıtkı İçelli İçin Tek Yürek Oldu
14 Aralık 2008 / 20:15
AK Parti İzmir'deki yedi ilçede görev yapan partili belediye başkanlarının, yeniden aday gösterilip gösterilmemesiyle ilgili olarak temayül yoklaması yaptı.

Kemalpaşa'da yapılan temayül yoklamasına eski bakanlardan Osman Pepe ve Atilla Koç ile çok sayıda milletvekili, gözlemci olarak katıldı. Temayül yoklamasında, AK Parti'nin İzmir'de yönetimde bulunduğu Aliağa, Buca, Bergama, Gaziemir, Kemalpaşa, Tire ve Ödemiş'teki belediye başkanları hakkında teşkilatın düşünceleri soruldu.

Yoklamada AK Parti İzmir İl Yönetim Kurulu, İl Kadın Kolları, İl Gençlik Kolları ve temayül yoklaması yapılan ilçelerin yönetimleri, kadın kolları ile gençlik kollarına üye olan yaklaşık bin kişi sandık başına gitti. Ancak toplam 150 kişiden oluşan il yönetimi, kadın ve gençlik kolları her ilçe için ayrı ayrı oy kullandı.

TİRE TEK YÜREK

AK Parti Tire ilçe teşkilatı da temayül yoklamasına eksiksiz katılarak Belediye başkanı Mehmet Sıtkı İçelli'ye tam destek verdi AK Parti Tire ilçe teşkilatı, Kadın kolları, Gençlik Kolları Belediye Meclis üyeleri ve İl genel Meclis üyelerinden oluşan 100 kişilik kadro Kemalpaşadaki temayül yoklamasına katılarak oylarını kullandılar.

Gazetemize Açıklamalarda Bulunan Akparti Tire İlçe Başkanı Erdoğan Güngör "2004 yılından buyana Belediye Başkanımız Mehmet Sıtkı İçelli'yle uyum içinde Tire'nin menfaatleri doğrultusunda hizmet veriyoruz. İlçede sayısız projeye imza attık 5 yıldır devam eden hizmet yağmuru önümüzdeki dönemde akparti iktidarının verdiği güçle devam edecek. Genç ve çalışkan Başkanımız Mehmet Sıtkı İçelli ile yola devam" dedi.

Kemalpaşa İlçesindeki Temayül yoklamasına Akparti Tire Gençlik Kolları da büyük bir coşkuyla katıldı Temayül Yoklamasında Başkan Mehmet Sıtkı İçelli yi Biran olsun yalnız bırakmayan Akpartili gençler Başkan İçelliyi Salona Tezahuratlar altında aldılar.

Gençlerin alkışları arasında Birhayli duygulu anlar geçiren Başkan İçelli Akpartili Gençlere ve tüm ilçe teşkilatına desteklerinden dolayı teşekkür etti Kemalpaşa ilçesindeki temayül yoklamasının tamalanmasının ardından Tireye gelen gençler Ortapark kafe de durum değerlendirmesinde bulunarak Durmak Yok yola devam dediler.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
akparti
yılmaz kuru
AKPARTİ ye TİRE de yazık olacak.Tire ye halkın içinden halkla kaynaşan sevecen bir başkan lazım.
Çok üzülerek belirtmek istiyorum.Bu dönem tireyi kaybedeceğiz.İnşallah hayırlısı olur.
16 Mart 2009 Pazartesi 15:33
Net Gündem