Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
AK Parti'nin Çorlu Aday Adaylığına 8 Müracaat Oldu
AK Parti'nin Çorlu Aday Adaylığına 8 Müracaat Oldu
24 Aralık 2008 / 22:15
AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mehmet Gönül:"Şuana Kadar 8 Aday Adayı Müracaat Etti"

Yerel seçimlere yaklaşılan şu günlerde aday adayları tek tek belli olmaya başlarken, AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mehmet Gönül, partiye şuana kadar 8 aday adayının müracaatta bulunduğunu belirtti.

Genel Merkez'den gelen talimat ile aday adaylığı başvuru süresinin 31 Aralık tarihine kadar uzatıldığını söyleyen AK Parti Çorlu İlçe Başkanı Mehmet Gönül, "31 Aralık 2008 aday adaylığı için son müracaat tarihidir. Belediye Meclis üyeliği ile İl Genel Meclis üyeliği başvuru tarihleri de uzatıldı. Belediye Meclis üyeliği ile İl Genel Meclis üyeliği için son müracaat tarihi 15 Ocak 2009'dur" dedi.

Çorlu'ya yerel yönetimde de hizmet etmek istediklerini belirten Gönül, "Bu sefer Çorlu'yu almak istiyoruz, yerel yönetimde AK Parti'ye ihtiyaç var. Bizler hizmet aşığıyız. Çorlu'nun sorunlarının neler olduğunu çok iyi biliyoruz. Partimize gösterilen ilgi aday adaylarımızdan belli oluyor. Şuana kadar 8 müracaat var. AK Parti Çorlu İlçe Başkanlığı'na aday adaylığı başvurusu yapanlar Bestami Özsoy, Mehmet Özdoğan, Recep Selvioğlu, Mehmet Kaptan, Gülay Bozdoğan, Nusret Atik, Atilla Kılıç ve Oktay Dede'dir.

Bizler tüm aday adaylarımızı şimdi ve sonra her zaman kol kola görmek istiyoruz. Tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum" diye konuştu.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem