Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Ankara'da Piyangotepe'ye Yoğun İlgi
Ankara'da Piyangotepe'ye Yoğun İlgi
05 Ağustos 2009 / 16:50
Keçiören'deki en gözde sosyal tesislerden biri olan Piyangotepe Osmanlı Spor ve Kültür Merkezi Keçiörenlilerden yoğun ilgi görüyor.

Keçiören'deki en gözde sosyal tesislerden biri olan Piyangotepe Osmanlı Spor ve Kültür Merkezi Keçiörenlilerden yoğun ilgi görüyor.

İçerisinde hanımlar lokali, aerobik salonu ve internet salonu bulunan merkezin 320 kayıtlı üyesi bulunurken, her gün yaklaşık 200 kadın da uzman öğreticiler nezaretinde aerobik yapıyor. Keçiörenlilerin ücretsiz olarak faydalandığı internet salonundan günlük ortalama 120 öğrenci ve mahalle sakini faydalanıyor. Piyangotepe Mahallesi sakinlerinin yoğun ilgisiyle karşılaşan merkezde bugün itibari ile bin 250 Keçiörenli de kayıt için sırada bekliyor. Merkezin büyütülme çalışmaları da Keçiören Belediyesi tarafından gündeme alındı ve seanslar artırılarak tesis günde 900 kadına hizmet verebilecek hale getirildi.

Keçiören Belediyesi olarak ilçedeki spor ve kültür merkezlerinin sayısını artırarak ilçe geneline yayacaklarını belirten Keçiören Belediye Başkanı Mustafa Ak, "Keçiören'imiz şu anda Türkiye'nin en büyük ilçelerinden biri konumunda. 830 bin insanın yaşadığı Keçiören'de özellikle hanımlara yönelik lokal, spor ve kültür merkezlerine ihtiyaç var. Görev süremizde bu alanda ihtiyaca cevap verecek yeni merkezleri halkımızın hizmetine sunacağız. Keçiörenlilerin gösterdiği ilgi de bu alandaki ihtiyacı ortaya koyuyor. Piyangotepe'de de tesisimizin kapasitesini artırabilmesi için çalışmalar yapacağız. Sırada bekleyen hanımlarımızı bir an evvel tesisin imkanlarından faydalanır hale getireceğiz" dedi.

Tesisten yararlanan birçok hanım da Başkan Ak'a sorunları ile yakından ilgilendiği ve çözümler ürettiği için teşekkür etti.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem