Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Asmek İkinci Dönem Kayıtları Başladı
Asmek İkinci Dönem Kayıtları Başladı
03 Ocak 2011 / 13:33
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz düzenlenen Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kursları'nın (ASMEK) ikinci dönem kayıtları başladı. Yoğun ilginin oluştuğu ASMEK'lere kayıtlar, 9 Ocak'a kadar devam edecek. Şubat ayında başlayacak kurslarla ilg

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz düzenlenen Antalya Sanat ve Meslek Eğitim Kursları'nın (ASMEK) ikinci dönem kayıtları başladı. Yoğun ilginin oluştuğu ASMEK'lere kayıtlar, 9 Ocak'a kadar devam edecek. Şubat ayında başlayacak kurslarla ilgili detaylı bilgi www.asmek.org.tr adresinden alınabilir.

Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı'na bağlı Yaygın Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Milli Eğitim Bakanlığı sertifikalı ASMEK kayıtları Çaybaşı, Kepez, Varsak, Yeşilbayır, Karşıyaka, Konyaaltı, Lara Atatürk kurs merkezleri ile yeni açılan Altınova'daki Saime Salih Konca Merkezi'nde 9 Ocak'a kadar devam edecek.

234 KURS AÇILDI

İkinci dönemde 37 branşta 234 kurs açıldı. Meslek edindirme başta olmak üzere ekim ayında başlayan kursların büyük çoğunluğu ikinci dönemde de devam edecek. İkinci dönemde yeni açılan bazı kurslar şöyle:

İnternet ve e-posta Yönetimi, Temel Bilgisayar Okur-Yazarlığı, Bilgisayar Destekli Reklam ve Tasarım (Corel Draw), Bilgisayar Destekli Proje Çizim (Autocad), Grafik ve Animasyon (Photoshop+Flash), Ofis Programları Kullanımı, Bilgisayar Programlama Teknikleri, Bilişim Teknolojileri Donanım (Teknik Servis), Bilgisayar Sistem Bakım Onarım, İngilizce, Almanca, Rusça, Dekoratif Ev Aksesuarları Hazırlama, Ebru, Çanta İmalatçısı Yetiştirme Kursu, Resim (Guaj Boya Tekniği), İğne Oyası, Yatak Örtüleri Dikimi, Mis Sabun Yapımı, Pike Dikimi, Kadın Üst Giysileri Dikimi, Takılar (Misinalı-Çivili-Örme-Düğümlü), Çeyiz Ürünleri Hazırlama, Basit Nakış İğne Teknikleri, Şiş Örücülüğü, Füzyoncu, Bakır İşlemeciliği, Türk Halk Oyunları, Bağlama Kursu, Okuma Yazma 1. Kademe, Okuma Yazma 1. Kademe (Yabancılara Yönelik), Diksiyon, Gitar Kursu, Cilt Bakımı, El ve Ayak Bakımı, Web Programlamacısı.

İSTENİLEN BELGELER

ASMEK'in ikinci dönem kurslarına kayıt olmak isteyen kursiyerlerin, nüfus cüzdanı fotokopisi, diploma fotokopisi, 2 vesikalık fotoğraf, 2'nci kademesi açılan kurslara kayıt olmak için aynı kursun 1'inci kademe sertifikası, web tasarımcısı ve grafik animasyon kursları için 'bilgisayar işletmenliği' sertifikası, halk oyunları kurs kaydı için sağlık raporu ile Cilt Bakımı ve El Ayak Bakımı kursları için hepatit B raporu getirmesi ve form doldurması gerekiyor.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem