Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Başkan Ergün İshakçelebi'ye Konuk Oldu
Başkan Ergün İshakçelebi'ye Konuk Oldu
10 Ağustos 2010 / 14:14
Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İshakçelebi Belediye Başkanı Hakan Ulak'ın davetlisi olarak, belediye başkanlarının buluştuğu İshakçelebi Beldesi'ndeki kahvaltıya katıldı.

Manisa Belediye Başkanı Cengiz Ergün, İshakçelebi Belediye Başkanı Hakan Ulak'ın davetlisi olarak, belediye başkanlarının buluştuğu İshakçelebi Beldesi'ndeki kahvaltıya katıldı.

Meydanoğlu Restoran'da düzenlenen kahvaltıya Başkan Ergün'ün yanı sıra MHP Manisa Milletvekilleri Mustafa Enöz, Erkan Akçay, Ahmet Orhan, Belediye Başkan Yardımcıları Mesut Bayram Laçalar, Azmi Açıkdil, Nursel Ustamehmetoğlu, Sedat Cesurol ve belediye meclis üyeleri katıldı. Kahvaltıda yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Cengiz Ergün ile birlikte milletvekilleri ve meclis üyelerini beldede ağırlamaktan büyük onur duyduklarını dile getiren İshakçelebi Belediye Başkanı Ramazan Hakan Ulak, “Sayın Ergün ve ekibinin Manisa'da yaptığı başarılı çalışmaları takdirle izliyoruz. Kendisi bize de ışık tutuyor. Önümüzdeki günlerde ortak projeler üretme amacındayız. Kendilerine başarılarının devamını diliyorum.” dedi. İshakçelebi'de olmaktan duyduğu memnuniyeti ifade eden Belediye Başkanı Cengiz Ergün'de, “Öncelikle bize bu güzel kahvaltıyı düzenleyen İshakçelebi Belediye Başkanımız Sayın Ulak'a teşekkür ediyoruz. Kendilerine her zaman destek vermeye hazırız” diye konuştu.

Kahvaltıya katılan MHP Manisa Milletvekilleri Mustafa Enöz, Erkan Akçay ve Ahmet Orhan da belediye başkanlarına çalışmalarında başarı diledi. Belediye başkanlarını bir arada görmekten dolayı mutlu olduğunu belirten Enöz, “Belediye başkanlarımızın bir araya gelerek yapacakları çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunmaları bizi mutlu etti. “ dedi. MHP'li belediye başkanlarının yaptıkları çalışmalardan vatandaşların memnuniyetle bahsetmelerinin kendilerini onurlandırdığını dile getiren Akçay da, “Her gittiğimiz yerde vatandaşlarımız belediye başkanlarımızın başarılı çalışmalarından bahsediyor. Bu da bizi mutlu ediyor. Kendilerine başarılarının devamını diliyorum.” diye konuştu. Belediye başkanlarına başarı dileyen Ahmet Orhan ise, yapacakları çalışmalarda kendilerinin de her türlü desteği vermeye hazır olduklarının altını çizdi.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem