Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
BTP Kayseri Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Uğurlu
BTP Kayseri Pınarbaşı Belediye Başkan Adayı Mustafa Uğurlu
27 Ocak 2009 / 20:35
BTP Genel Başkanı Prof. Dr. Haydar Baş, Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesi belediye başkan adayının Mustafa Uğurlu olduğunu ilan etti.

Pınarbaşı halkının teveccühü ile aday olduğunu açıklayan Uğurlu, "Bu teveccüh bana güç verdi. Pınarbaşılı hemşerilerime hak ettiği hizmeti vermeye, Pınarbaşı'na hizmet etmeye geliyorum" dedi. Pınarbaşı'nda iddialı olduklarının altını çizen Uğurlu, Milli Ekonomi Modeli ile hemşehrilerinin hayat seviyesini yükselteceğini, Pınarbaşı'nı Türkiye'nin örnek bir ilçesi yapacağını belirtti.

Uğrulu, "Çok güçlü bir kadro kurduk. Kadromuzla inşallah daha iyi hizmetlere imza atacağız. Amacımız Pınarbaşılı hemşerilerime hizmet etmektir. Bütün kadro olarak, arkadaşlarım ve ben gece gündüz halkımıza nasıl hizmet ederiz düşüncesi içindeyiz. En iyi hizmeti verebilmek için en iyisini yapacağımızın altını çizeriz. Pınarbaşı'nı Türkiye'de bir numara yapacağım.

Halkımızın tek yapacağı iş bu anahtarı kullanıp kapıyı açmaktır. Gerisini bize bıraksınlar. Halkımız bu seçimlerde Ülkemizi BTP anahtarı ile açacağını biliyoruz. "Milli Ekonomi Modeli" ile bu anahtarı kullanan halkımız hak ettiği yere gelecek, kendine yakışan hayatı yaşayacaktır" diye konuştu.

Mustafa Uğurlu 1968 tarihinde Kayseri'nin Pınarbaşı ilçesinde dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Pınarbaşı'nda tamamlayan Uğurlu 1988 yılında 20 yaşında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesinden mezun oldu. 1989 - 1991 yılları arasında yedek subay olarak Burdur'da vatani hizmetini tamamladı. 1991 - 1993 yılları arasında TRT'de görev yapan Uğurlu 1994 yılında Mesaj TV'nin kuruluşunda bulundu.

Sırasıyla Mesaj TV, Kadırga TV ve Meltem TV'nin genel yayın müdürlüğünü yapan Uğurlu halen Melpaş grubuna bağlı 5 TV kanalında icra kurulu başkanlığı yapmaktadır. Evli ve 3 çocuk babası olan Mustafa Uğurlu 29 Mart yerel seçimlerinde Bağımsız Türkiye Partisi tarafından Pınarbaşı ilçesi belediye başkanlığına aday gösterildi.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Başarılar..
Özden KARAÇAY
Mustafa bey ,
Pınarbaşı'nda ikamet etsem oyumu size verirdim.Umarım kazanırsınız. Başarılar..
16 Mart 2009 Pazartesi 21:59
pınarbaşı'na pınarbaşılı başkan
mustafa topsakal
seninle gurur duyuyoruz musfafa abi, başkan olacağınızdan eminiz vatana millete hayırlı UĞURLU olsun...
15 Mart 2009 Pazar 23:58
Yakışıklı Başkan
Hülya Çevik
O benim kardeşim.Onunla gurur duyuyorum.Söylediği hetrşeyin arkasında olacağına eminim.Diğer başkanlarımıza verdiğimiz fırsatı onada verelim.Güzel PINARBAŞI mıza sahip çıkalım.Yapacağı işleri mantıklı ve akılcı buluyorum.Hadi hemşerilerim buseferde oylarınız leblebici Mustafa,ya......
01 Mart 2009 Pazar 15:59
Net Gündem