Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Buca 29 Ekim'i Emre Aydın Konseriyle Kutladı
Buca 29 Ekim'i Emre Aydın Konseriyle Kutladı
30 Ekim 2010 / 11:18
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 87. yılı Buca'da coşkuyla kutlandı. Buca Belediyesi önünde toplanan vatandaşlar fener alayına katılarak Buca Pazaryeri'nde kurulan konser alanına kadar yürüdü. Ellerinde meşalelerle Yürüyen vatandaşları Buca

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Cumhuriyetimizin 87. yılı Buca'da coşkuyla kutlandı. Buca Belediyesi önünde toplanan vatandaşlar fener alayına katılarak Buca Pazaryeri'nde kurulan konser alanına kadar yürüdü. Ellerinde meşalelerle Yürüyen vatandaşları Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı ve eşi Oya Tatı'da yalnız bırakmadı.

Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında yaklaşık yirmi bine yakın Bucalıyı Emre Aydın konseriyle buluşturan Buca Belediye Başkan Ercan Tatı, Cumhuriyetin 87. yıl dönümünde Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ü bir kez daha saygıyla andığını dile getirdi. Binlerce Bucalının coşkuyla izlediği Emre Aydın konseri yaklaşık iki buçuk saat sürdü. Genç sanatçının birbirinden güzel şarkılarına tüm coşkulu kalabalık eşlik etti. Konser alanındaki Cumhuriyet kutlamalarında vatandaşlara seslenen Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı, Cumhuriyeti unutturmak isteyenlere inat, bu önemli günleri büyük bir coşkuyla kutlayacaklarını söyledi. Tatı, "Göreve geldiğimiz andan itibaren söylediğimiz bir şey vardı. Artık unutturmaya çalıştıkları bayramlarımız var. 30 Ağustos, 23 Nisan ve 29 Ekim. Bugün bizim en büyük bayramımız. En büyük coşkuyla burada yaşamak sizin de hakkınız. Her sene bu toplanan kalabalığın bin katı ile gerçek Cumhuriyetçiler, gerçek Atatürkçüler, gerçek Mustafa Kemalciler iktidara gelinceye kadar, daha büyük bir coşkuyla bu bayramları kutlayacağız. Unutturmak isteyenlere inat onları da buraya çağıracağız" dedi. Buca Belediye Başkanı Ercan Tatı partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu da bu önemli günde unutmadı. Coşkulu kalabalığa "Bir Kemal daha çıkıyor" sözleriyle seslenen Başkan Tatı asıl en büyük dönemin 2011 yılında başlayacağını vurgulayarak şunları söyledi; " Sizler öyle büyüksünüz ki, en büyük dönem şimdi 2011'de sizleri bekliyor. Şimdi Cumhuriyetin başına, Cumhuriyeti seven, Cumhuriyet aşığı birini getireceksiniz. Bir Kemal daha çıkıyor. Başbakan olarak sizlerin sayesinde" dedi.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem