Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Burhaniye Tekvando’da 11 Madalya Daha Kazandı
Burhaniye Tekvando’da 11 Madalya Daha Kazandı
03 Ocak 2011 / 13:22
Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Nazmi Güven öncülüğünde çalışmalarını sürdüren Tekvandocular, Balıkesir’deki yarışmalarda 11 madalya kazandı.

Balıkesir’in Burhaniye ilçesinde, Nazmi Güven öncülüğünde çalışmalarını sürdüren Tekvandocular, Balıkesir’deki yarışmalarda 11 madalya kazandı.

Balıkesir’de düzenlenen İlköğretim Okulları Arası Yıldızlar Tekvando İl Şampiyonası’nda 9 altın, 1 gümüş ve 1 bronz madalya kazandıklarını açıklayan Nazmi Güven, yarışmaya katılan tüm sporcuların madalya ile döndüklerini söyledi. Tekvandocular, yılın son haftası Balıkesir’de düzenlenen karşılaşmalarda büyük başarı elde ettiler. Çalışmalara aralıksız devam ettiklerini belirten antrenör Nazmi Güven, “2010-2011 öğretim yılı programında yer alan, ilköğretim okullar arası yıldızlar Tekvando İl Şampiyonası’na ilçemizden yarışma şartları tutan 1997 ve 1998 doğumlu, en az mavi-kırmızı kuşak seviyesinde, federasyon kırmızı kimlik sahibi 11 sporcumuzla katıldık. Bunlardan 9 u birinci, 1 i ikinci 1’i de üçüncü oldu. Böylelikle ilçemize 11 madalya kazandırdık. Balıkesir de birinci olan öğrencilerimiz 11-15 mart 2011 de Isparta’da yapılacak olan Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandılar. O tarihlerde olanaklarımız elverirse Türkiye şampiyonasına katılacağız. Geçen yıl olduğu gibi Türkiye şampiyonu çıkaracağımıza inanıyorum. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Milli takıma da oyuncu vermek istiyoruz Şampiyonaya katılmamızda emeği geçen okullarımızın idareci ve beden eğitimi öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Ayrıca şampiyonaya giderken sporcularımıza araç tahsis eden Belediye Başkanımız sayın Fikret Akova’ya ve velilerimizle sporcularımıza çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yarışmada birinci olan sporcular, Nadir Tolun İlköğretim Okulu’ndan; Seda Zeybek, Mete Mert ve Hatice Dabaz, Cumhuriyet İlköğretim Okulu’ndan Furkan Çetin, İmran Özek, Rüya Karaduman, Hacı Mustafa Müdüroğlu İlköğretim Okulu’ndan Şeyda Yağmur, Bilal Karaduman, Bahçelievler İlköğretim Okulu’ndan Salih Bozdağ, Sekiz Eylül İlköğretim Okulu’ndan Ahmet Dabaz ve Özel Özcan İlköğretim Okulu’ndan Mikail Çetinkaya.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem