Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Büyümüş De Küçülmüş Kız Çocukları İçin
Büyümüş De Küçülmüş Kız Çocukları İçin
13 Ocak 2009 / 13:40
İlk adımından itibaren annelerini izlemeye başlayan ve anneleri gibi davranmaya çalışan kız çocuklarına, Toyiki eğlenceli oyun setleri...

Kız çocuklarının annelerini taklit ettikleri, onların makyaj malzemeleri ve takıları ile oynadıkları, hatta topuklu ayakkabılarını giymeye çalışmaları çok sık karşılaşılan görüntülerdir. Annelerine özenen küçük kız çocukları, yemek yapma, çamaşır ve bulaşık yıkama, ütü yapma gibi annelerinin ev işlerini taklit etmekten keyif alırlar.

 

Annelerine özenerek evcilik oynamayı, bebeklerine bakmayı seven tüm küçük kız çocukları için Toyiki, eğlenceli oyun setleri ile onların hayatını renklendiriyor.

 

Evcilik oyunlarının vazgeçilmezi oyuncak fırınlar, ütüler, mutfak setleri, kocaman rengârenk makyaj setleri, oyun parkları, rengârenk pusetler, ana kucakları gibi çok çeşitli oyuncaklar Toyiki Çocuk Süpermarketleri’nde “Hep Ucuz En Ucuz” sloganı ile kız çocuklarını bekliyor.

 

Işıklı Güzellik Masası

Toyiki’nin Işıklı Güzellik Masası, annelerinin makyaj malzemelerini kullanmaya meraklı kız çocukları için özel olarak tasarlandı. Sadece Toyiki mağazalarında bulabileceğiniz tam 12 aksesuara sahip, çekmeceli ve raflı güzellik masası, ışıklarıyla kız çocuklarının hayallerini süsleyecek. Üstelik masasıyla takım şık taburesi de oyun setinin diğer bir parçası.

Fiyat: 99,00 YTL

 

Fırınlı Ütü Tezgâhlı Mutfak Seti

Mutfağında çocukları için birbirinden güzel yemekler yapan anneler ve annelerinin nasıl yemek pişirdiğini pür dikkat izleyen kız çocukları için... Fırınlı Ütü Tezgâhlı Mutfak Set’inde hem anneler gibi mis kokulu kekler pişirecek, hem de kız çocukları ütü masasında bebeklerinin minicik elbiselerini ütüleyecek. 77x54x23 cm ebatlarında ve 21 parçası olan Fırınlı Ütü Tezgâhı, evcilik oyunlarının bir numaralı oyun seti olmaya aday. Fiyat: 149,90 TL

 

Denver Bebek Puset Seti:

36 cm boyutunda bebeği ve yedek kıyafeti ile birlikte eşyalarını istediği yere taşıyabilmesini sağlayan tekerlekli Denver Bebek Puset Seti’nin, bebek bakım çantası da yanında. Pembe renkli puset setinin puset kolu yüksekliği, boya göre ayarlanabiliyor.

Fiyat: 69,90 TL

 

Oyuncak Bebek Mama Sandalyesi

Evcilik oyunlarında tıpkı anneleri gibi kız çocukları da bebeklerini mama sandalyesine oturtacak ve oyunlarla onlara yemeklerini yedirebilecek. 45x33x6 cm. ebatlarında, 3 yaş üzeri çocukların kullanabileceği oyuncak bebek mama sandalyesi Toyiki mağazalarında… Fiyatı: 24.90 TL

 

Oyuncak Oyun Parkı

Toyiki’nin “Oyuncak Oyun Parkı”nda çocuğunuz bebekleri ve tüm oyuncakları ile eğlenceli vakitler geçirecek. Tıpkı anneleri gibi kız çocukların da bebeğini uyutabileceği, onunla doya doya oynayabileceği oyun parkı 46x6x8 cm ebatlarında ve 3 yaş ve üzeri çocuklar için Toyiki mağazalarında yerini aldı.

Fiyat:17.50 TL

 

Çocuklarınız Gözbebeklerimiz…

 

Türkiye’nin tek çocuk süpermarketi Toyiki tarafından ithal edilen tüm oyuncak ve kırtasiye ürünleri, Türkiye’ye yapılan oyuncak ithalatlarında, Dış Ticaret Müsteşarlığı tarafından istenen, Avrupa Birliği normlarına uygun testlerden geçmiştir. Söz konusu testler Avrupa Birliği tarafından yetkilendirilmiş uluslararası laboratuarlar tarafından yapılmaktadır.

 

*Toyiki kart sahipleri, Türkiye’deki 32 mağazada kendilerine sunulan özel avantajlardan yararlanabilecekler. Toyiki kartınız yoksa da üzülmeyin, mağazalardan birine gelip benim de Toyiki kartım olsun demeniz yeterli.

 

                         Çocuklar için her şey... Her şey Çocuklar için...

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem