Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
CHP'nin Amasya Belediye Başkan Adayı Belli Oldu
CHP'nin Amasya Belediye Başkan Adayı Belli Oldu
06 Aralık 2008 / 18:05
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Amasya Belediye Başkan Adayı olarak belirlenen Orhan Şahin, partililere tanıtıldı.

CHP Amasya Belediye Başkan Adayı olarak genel merkez tarafından belirlenen Amasya Üniversitesi Öğretim Görevlisi Orhan Şahin, görevinden istifa ettikten sonra CHP'den Amasya Belediye Başkanlığı'na aday olmuştu.

CHP İl Başkanlığı'nda yapılan aday tanıtım toplantısına CHP Amasya Milletvekili Hüseyin Ünsal, CHP Amasya İl Başkanı Mehmet Sayar ve Merkez İlçe Başkanı Kemal Aksoy ve partililer katıldı.

1960 Amasya doğumlu olan, evli ve 2 çocuk babası Orhan Şahin, partililere hitaben yaptığı konuşmada, Amasya'nın altyapı problemlerini halletmek, trafik sorununu çözmek için aday olduğunu belirtti.

Şahin, "Ben orkestra içinde enstrümanları çalmak değil, onları uyum içerisinde yönetmek, çatlak sesleri düzeltmek, akort yapmak, gerekli durumlarda da değiştirmek görevini üstlenmek istiyorum. Benim yöneticilik anlayışım budur" dedi.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
orhan şahin
Leyla Çıngı
Eminim Amasya için çok hayırlı olacak bir aday.Kendisinin dürüst ve mükembel bir insan oldugunu biliyoruz.Buda bu devirde az bulunan özellikler.Başarılar diliyorum.
13 Mart 2009 Cuma 15:37
orhan şahin
ümit şimşek
çocuklarımın öğretmeni saygıdeğer öğretmenimizi kutluyor başarılar diliyorum.
24 Şubat 2009 Salı 23:05
başarılar
eski öğrencisi
değerli hocam orhan şahine başarılar amasya şanslı bence .insanları sağcı solcu diye ayırt etmeyen biri.ayrıca bir amasyalı olarak başarılar.2006 2007 sosyal bilgiler öğretmenliği gece.
24 Ocak 2009 Cumartesi 08:55
Net Gündem