Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Çorlu'da Cinayet
Çorlu'da Cinayet
05 Mart 2010 / 23:30
Çorlu'da bir pastanede sohbet eden 3 arkadaş, 2 kişinin silahlı saldırısına uğradı. Olayda, silahlı saldırganların 'kan davalımız' dedikleri kişi yaralı kurtulurken, arkadaşı hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre Çorlu Emlak Konutları İş Merkezi'nde bulunan pastanede sohbet eden Muhammed Fiş, Ramazan Y. ve E.G. adlı üç arkadaşın bulundukları masaya gelen Cengiz L. (27) ve Ş.E. (17) kan davalı olduklarını öne sürdükleri Ramazan Y.'ye silah çekti.

Yaşanan arbede sırasında silahlarını peş peşe ateşleyen iki saldırgan Ramazan Y.'yi kulağından yaralarken, Muhammed Fiş'e kurşun yağdırdı. 8 el ateş ettikten sonra kaçan şahıslar, polisin takibi sonucu yakalandı.

Saldırıyı gerçekleştirenlerden Ş.E.'nin ifadesinde, kan davası yüzünden Ramazan Y. isimli şahsı öldürmek maksadıyla ateş ettiğini, olayda ölen Muhammed Fiş'i ise tanımadığını ifade ettiği belirtildi.

Olayda arkadaşının masasında olduğu için hayatını kaybeden Muhammed Fiş'in Çerkezköy'de ikamet ettiği, inşaat işi ile uğraştığı ve iki kız çocuk babası olduğu kaydedildi.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem