Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Dalaman Ve Dalaman Tarım Yarı Açık Cezaevi Savcısı
Dalaman Ve Dalaman Tarım Yarı Açık Cezaevi Savcısı
17 Ağustos 2008 / 08:59
Aziz Hüküm Kırşehir’e Tayin Oldu

Dalaman’a 3 yıl önce Kars’ın Akyaka İlçesi Cumhuriyet Savcılığı’ndan tayin olarak gelen Dalaman ve Dalaman Yarı Açık Cezaevi Savcısı Aziz Hüküm’ün tayini Kırşehir Adliyesi’ne çıktı. Savcı Aziz Hüküm’e arkadaşları veda yemeği düzenledi.

Dalaman’da üç yıl kalan Savcı Aziz Hüküm Dalaman Adliyesi’nde savcılık görevinin yanında Dalaman Tarım Yarıaçık Cezaevi Savcılığı’nı da yürütmekteydi. Savcı Hüküm’ün veda yemeğine Dalaman Kaymakamı Ahmet Deniz, Dalaman Garnizon Komutanı Ziya Özkütük, Emniyet Müdürü Hamdi Güvenç, Dalaman’da ve Ortaca’da görev yapan savcı ve hakimler eşleri ile birlikte katıldılar.

Dalaman Başsavcısı Hüseyin Aksoy tayini çıkan Savcı Aziz Hüküm’e Dalaman’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür edip, plaket verdi. Tayini çıkan Savcı Aziz Hüküm yemeğe katılanlara hitaben yaptığı konuşmada “Dalaman’a üç yıl önce geldim. Burada güzel dostluklar edindik. Şimdi Kırşehir’e gidiyorum. Mutlaka bir gün bir yerlerde karşılaşırız. Hepinizi çok özleyeceğim. Herkese teşekkür ederim” diyerek mesai arkadaşlarına ve davetlilere veda etti.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
soru
tahir arslan
yha bu dalaman açık cezaevi bu açık ceza evinde hayvan besliyolarmış rica etsem bunu bilen kişi tam olarak yorum yazsa yada ben mail adresimi vereyim sari_20_sari@hotmail.com rica etsem bunda bana ulaşırmısınız bilgi verirmisiniz
30 Eylül 2010 Perşembe 00:29
mrb
güneş uzun
pekı yarıne kım geldı onunda soylesenızde yenı savcımızıda ogrensek:))))
16 Mayıs 2009 Cumartesi 01:41
Net Gündem