Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
DP'nin Karabük Belediye Başkan Adayı Dursun Altıparmak
DP'nin Karabük Belediye Başkan Adayı Dursun Altıparmak
09 Ocak 2009 / 01:05
Demokrat Parti (DP) Karabük teşkilatı 63. kuruluş yıldönümü kutlamaları ile birlikte Karabük Belediye Başkan adayının Dursun Altıparmak olduğunu açıkladı

Demokrat Parti Karabük Merkez İlçe ve ilçe belediye başkan aday adaylarını kamuoyuna açıkladı. İl Parti binasında Demokrat Parti'nin kuruluşunun 63. yıl dönümünü kutlamak ve belediye başkan aday adaylarını kamuoyuna açıklamak için bir tören düzenledi.

DP İl binasında düzenlenen törene, DP Zonguldak İl Başkanı Turgut Hamzaçebi, DP Ereğli İlçe Başkanı İsrafil Eroğlu, DP Ereğli Belediye Başkan adayı Kamuran Ayyıldız, DP Gebze Belediye Başkan adayı Turgut Bayar ve DP Zonguldak İl yöneticileri, çok sayıda DP'li üyeler ve belediye başkan aday adayları katıldı. Demokrat Parti'nin kuruluşunun 63. yıl dönümü kutlama programı ve DP Belediye Başkan aday adaylarının tanıtımı için düzenlenen törende açılış konuşmasını İl Başkanı Osman Natıroğlu yaptı.

Natıroğlu partinin geçmişten bugüne kadar olan hizmetleri konusunda bir değerlendirme yaptı. Konuşmanın ardından DP'nin Karabük Belediye Başkan adayının Dursun Altıparmak olarak açıklandı. Toplantıda ayrıca DP'nin Safranbolu Belediye başkan aday adayları Satılmış Deveci, Nurdane Soykök, Eflani Belediye Başkan aday adayı Metin Özen, Yenice Belediye Başkan aday adayı Tevfik Karakaş ve Eskipazar Belediye Başkan aday adayı Ekrem Akbaş'da partililere tanıtıldı.

Aday adaylırının açıklanmasından sonra ilçe belediye başkan aday adayları birer konuşma yaparak kendilerini tanıttılar. DP'ni kuruluşunun 63. yıl dönümü ve belediye başkan aday adaylarının tanıtım töreninde Karabük Belediye Başkan adayı Dursun Altıparmak yaptı.

Altıparmak açıklamasında, Karabük'te 5 yıl belediye başkanlığı yaptığı sürede ki hizmetin 5 katını yaptığını belirtterek, "Biz Karabük sevdalısı bir insanız. Biz Karabük'te kötü bir şey olduğu zaman içi cız eden insanlarız. Karabük denince içimizdeki sevgi bir kat artan, hep Karabük'ü düşünen insanlarız. Baha bugünkü Dursun Altıparmak'ı bahşeden sizlerseniz. Sizlerin hakkını asla ödeyemem.

Hakkınızı helal edin. Bu hakkı ödeyebilmek için yine karşınızdayım. Yine Karabük'e hizmet etmek için karşınızdayım. Sabahın 4'ünde de, 5'in dede hizmet etmek için karşınızdayım.

Sabahın erken saatlerinde Kardemir'de çalışan işçi arkadaşlarımız beni karşısında görünce şaşırırlardı. Yine aynı şevk ve azimle kaldığımız yerden devam etmek istiyorum. 26 Mart 1994'den sonra Karabük'te taş üstüne taş konmadı. 26 Mart 1994'de ben Karabük Belediye Başkanlı görevimden içim cız ederek ayrıldım. Eyvah dedim inşallah benim Karabük'üm emin ellerin eline geçer. Karabük'ün girişine emin eller diye yazıldı.

Hiçte emin ellerde olmadı. Karabük ufkunu kaybetti. Karabük ruhunu kaybetti, Karabük insanını kaybetti. Karabük geleceğine karamsar bakıyor artık. Önümüzde 82 güne yakın bir zamanımız var. 82 günde her vatandaşımızın kapısını çalarak, her esnafımızın kapısından içeriye girerek beraber çalışacağız. Kendimiz için değil Karabük ve Karabüklü için çalışacağız. Ben alnım ak ve açık olarak buradan ayrıldım.

Ama bugün sokakta yalnız gezenlerde var. Ben 5 yılda 35 yıllık hizmetin 5 katını yaptım. Bir defa hakim huzuruna çıkmadım. Bir defa dedikodu ile anılmadım. Benim peşimden 12 tane dairesi var, Kıbrıs'ta haddehanesi var denmedi. Ne hale getirdiler Karabük'ü. Aradan iki ay geçince bana diyorlar ki, 'Başkanım biz sana haksızlık ettik' diyorlar.

Biz sana her türlü karayı sürdük diyorlar ve bu insanların hepsi Karabük'te yaşıyorlar. Onların yine kapısına gideceğim. Hiç kimseye kırgınlığım yok. Hiç kimseye dargınlığım yok. Hepsini kucaklıyorum. Ötekiler diye bende yok. Ben Karabük'ün tamamını kucaklamaya talibim. Eğer tamamını kucaklamayacaksam Allah bana Belediye Başkanlığını nasip etmesin" dedi.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
tekrar çalışmak
meral
sayın başkan galiba sizinde gördüğünüz ters giden şeyler artık düzelecek.sizi bekliyor ve destekliyoruz
22 Mart 2009 Pazar 14:59
KARABÜK Ü UCURUR
ENGİN
SAYIN DURSUN ALTIPARMAK BELEDİYE BAŞKANLIĞINI KAZANIRSA KARABÜK HER YÖNDEN PATLAMA YAPAR.GÖNLÜMÜZ SENİNLE HADİ BAŞKAN SANA BAŞARILAR DİLİYORUM.
01 Mart 2009 Pazar 14:17
yenıden temız karabuk
celal saracoğlu
bız senınle karabuk un bundan sonra daha guzel verımlı ve dısarıya calısmak ıcın arkadaslarımızın gıtmesını ıstemıyoruz bunu yıne sızınle basaracagız ınanıyoruz
21 Şubat 2009 Cumartesi 18:31
Net Gündem