Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
DTP'nin Iğdır Belediye Başkan Adayı Mehmet Nuru Güneş Oldu
DTP'nin Iğdır Belediye Başkan Adayı Mehmet Nuru Güneş Oldu
28 Ocak 2009 / 18:55
DTP'nin Iğdır Belediye Başkan adayı Mehmet Nuri Güneş olarak açıklandı.

Iğdır Milletvekili Pervin Buldan'ında aralarında bulunduğu DTP İl Örgütü, belediye başkan adaylarını parti binalarının önünde açıkladı.

Iğdır Belediye Başkan adayı Mehmet Nuri Güneş, Tuzluca Belediye Başkan adayı Mehmet Gültekin, Hoşhaber Belediye Başkan adayı şu anda mevcut Belediye Başkanı Nusret Aras ve Halfeli Belediye Başkan adayı ise Ömer Aksu olarak açıklandı.

Mehmet Nuri Güneş, halkın verdiği kararları hayata geçireceklerini belirtirken, Milletvekili Buldan ise, "29 Mart seçimi bizim için çok önemli. Sizlerin vereceği kararlarla kentlerimizi yöneteceğiz. Burada sizlere söz veriyorum" diye konuştu.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
idi bese
doğan karakuş
sayın mehmet nuri güneş kürtleri ığdırda savunun ve azerilere ezdirmeyin artık yeter şuan ipler sizin elinizde ve kürlere sahip çık vede sınır kapısını açmaya bak
29 Mayıs 2009 Cuma 22:47
sayın mehmet nuri güneş
ahmet yiğit
sayın mehmet nuri güneş ordaki halka ve size şükranlarımı iletiyorum başarılar dilerim inş. bundan sonra ığdır hakiki yeşil ığdır olur bundan sonra ığdır halkı inş doğubeyazıt halkı gibi birbirine bağlı olara çalışır...ığdırın çilesi bundan sonra biteceğine inanıyoruz tel:05322320*** ümraniye/istanbul
05 Nisan 2009 Pazar 12:01
KORKMAYIN
BIŞAR GÜNEŞ
Bizler sizin gibi ırkçı değiliz evrenseliz. Kürtleri sevmesenizde Kürtler sizi seviyor... Buna inanın... Korkmayın
31 Mart 2009 Salı 00:23
Net Gündem