Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Elazığ Belediye Başkanlığı İçin Ak Parti'den İlk Aday Adayı Belli Oldu
Elazığ Belediye Başkanlığı İçin Ak Parti'den İlk Aday Adayı Belli Oldu
12 Aralık 2008 / 22:55
Tedaş Genel Müdürlüğü'nde Başmüfettiş Olarak Görev Yapan Rıza Barut, AK Parti'den Elazığ Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığını Açıkladı

AK Parti Elazığ il Başkanlığı'nın 14 Aralık'ta yapacağı temayül yoklaması öncesi, ilk aday adaylığı açıklandı. AK Parti'den Elazığ belediye başkanlığı için aday adaylığını açıklayan Rıza Barut, ''Ümitli olduğum için bu işe soyundum. İnşallah hayırlı olur'' dedi.

TEDAŞ Genel Müdürlüğü'nde başmüfettiş olarak görev yapan Rıza Barut'un müracaatını AK Parti İl Başkanı Ali Şerifoğulları kabul etti. İl Başkanlığı binasında yapılan müracaatta konuşan Başkan Şerifoğulları, "Adaylıkla ilgili takvim devam ediyor.

Adaylık la ilgili ilk müracaatı almış bulunuyorum. İlçe ve il ile ilgili temayül yoklaması yapılacak. Genel Merkez ve Milletvekillerinin de katıldığı temayül yoklaması yapılacak. Selmanoğlu ilin Belediye Başkanı'dır. Adaylıkla ilgili süreç devam ediyor. Adaylıkla
ilgili karar temayül ve merkez yoklaması ile belirlenecek" ifadelerini kullandı.

Rıza Barut ise yaptığı konuşmada, "Bu bir demokratik yarış. Aday adaylığı için herkes müracaat edebilir. Süreç devam ediyor. 14 Aralık'ta temayül yoklaması yapılacak. Başarısız olmak için girişimde bulunmam. Ümitli olduğum için bu işe soyundum. İnşallah hayırlı olur. Kafamda projelerim var. Elazığ'ımız bir sembol şehirdir. Bu şehrin insanları güzel hizmetlere layıktır. Şansımı zorluyorum.

Bir demokratik hak olarak görüyorum bu müracaatı" ifadelerinde bulundu.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem