Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Ercan Dalkılıç, DP'ye geçti
Ercan Dalkılıç, DP'ye geçti
14 Ocak 2009 / 22:41
AK Parti'den Dilovası belediye başkan aday adayı olan Ercan Dalkılıç, aday gösterilmeyince Demokrat Parti'ye geçti.

AK Parti'den Dilovası belediye başkan aday adayı olan Ercan Dalkılıç, aday gösterilmeyince Demokrat Parti'ye geçti.

Dilovası'nın kurucu belediye başkanı olan ve üç dönem bu beldede belediye başkanlığı yapan Ercan Dalkılıç'a başta CHP ve DP olmak üzere pek çok parti adaylık teklifinde bulunmuştu.

Son dakikada AK Parti'ye üye olan ve bu partiden belediye başkan aday adaylığı müracaatında bulunan Dalkılıç'a herkes kesin aday gösterileceği gözü ile bakıyordu. Fakat AK Parti büyük bir sürpriz yaparak Dalkılıç'ı aday göstermedi.

Bunun üzerine Ercan Dalkılıç, ekibiyle görüştükten sonra, AK Parti'den ayrıldığını ve DP'ye üye olduğunu söyledi.

Dalkılıç'ın DP'den belediye başkan adaylığını bugün açıklaması beklenirken, son anda Ankara ziyaretinin gündeme gelmesi programı erteledi. Demokrat Parti genel merkezine giden Dalkılıç'ın adaylığını genel merkez dönüşü açıklaması bekleniyor.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
halksever
dewrim
ya bu halk nickli şahıs neyin peşinde merak ediyorum AMa cı çamur atmak..ama size tavsiyem ercana fazla kanmayın sata sata en sonunda tam bitirecek dilovasını
23 Mart 2009 Pazartesi 17:52
bir torba kömüre kanmayın
erhan
tek başkan dilovası kurucusu ercab başkandır yaparsa o yapar oylar ercan dalkılıç a
18 Mart 2009 Çarşamba 18:23
TEK BAŞKAN VARDIR ODA ERCAN DALKILIC TIR
EYÜP TURHAN
KOCAELİ DE TEK BİR SİYATSETCİ DURUST ATILGAN MILLETINI AYIRT ETMEKSIZIN HERKEZKE EŞİT SEVİYELİ OLAN TUM MİLLETIN BİLDİGİ GİBİ DİLOVASINI BU HALE GETİRMESININ TEK SEBEBİ OLAN BAŞKANIMIZDIR BUNU TANIYAN BILIYOR HERKEZ KALBININ GECTIGI INSANLARLA BERABER OLUR KIMIN YUREGİ DAHA GÜZELSE O DA HALKININ BAŞINA GEÇTİGİNDE COK DAHA GÜZEL HİZMETLERLE HALKIYLA BERABER OLACAKTIR TEK BAŞKANIMIZ ERCAN DALKILIC
20 Şubat 2009 Cuma 19:49
Net Gündem