Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Seçimlerine Doğru
Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Seçimlerine Doğru
08 Ocak 2010 / 16:45
Yenice Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muzaffer Şık, 17 Ocak 2009 tarihinde yapılacak olan oda seçiminde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Yenice Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muzaffer Şık, 17 Ocak 2009 tarihinde yapılacak olan oda seçiminde yeniden aday olduğunu açıkladı.

Adaylığı ile ilgili açıklama yapan Muzaffer Şık, ahlaki ve terbiye sınırları içinde seçim çalışması yaptıklarını söyledi.

Şık açıklamasında ayrıca, 25 Ekim 2005 yılında Yenice Esnaf Odası Başkanlığına seçildiğini hatırlatarak, "Bu süre zarfında her türlü sıkıntılara rağmen her konuda elimizden geldiğince üyelerimize yardımcı olmaya çalıştık. Esnaf odamızı üyelere yakışır hale getirdik. Konumuzun dışında olan her türlü bireysel sorunları kendi sorunumuz bilip, çözüm noktasında ne gerekiyorsa yapmaya çalıştık. Çalışmalarımızı tarafsız olarak yaptık. Şahsi ve kurumsal ilişkilerimizi en üst düzeyde tutarak, hiçbir esnafımızın hakkını yedirmedik. Herkese eşit mesafede hizmet ettik, özellikle belediye ile ilişkilerimizi üst seviyede tutarak esnaflarımızın iş yerlerinin önünü kullanımını genişlettik. Bilindiği üzere esnaf ve sanatkarlar odası başkanlığı seçimleri 5362 sayılı yasa gereği 4 yılda bir yapılmaktadır bu sebepten dolayı 17 Ocak 2010 günü tekrardan odamızın seçimi yapılacaktır. Bizler kanunlar la yönetilen kurumlar olduğumuzdan dolayı kanunlar çerçevesinde elimizden geleni yaptık yapamadıklarımız mutlaka kanun ve mevzuata aykırı olanlardır kanunlara ve mevzuata uygun olacak şekilde siz üyelerimize elimizden geldiğince yardımcı olduk" dedi.

Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığına yeniden aday olan Muzaffer Şık'ın listesinde şu isimler yer alıyor:

"Yaşar Eren, Tuğrul Sazoğlu, Fehmi Çulluk, Adnan Üsküdarlı, Erdal Akman, Süleyman Doruk. Denetim Kurulu Aday Listesi'nde Nizamettin Bayır, Turgut Karakırık ve Ali Bostancı."

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem