Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Fırat Zorba, Evine Döndü
Fırat Zorba, Evine Döndü
16 Ocak 2010 / 21:31
Şırnak'ın Gabar Dağı bölgesinde PKK'lı teröristlerin kurduğu pusudan açılan ateş sonucu ağır yaralanan ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) kaldırılarak...

Şırnak'ın Gabar Dağı bölgesinde PKK'lı teröristlerin kurduğu pusudan açılan ateş sonucu ağır yaralanan ve Gülhane Askeri Tıp Akademisi'ne (GATA) kaldırılarak tedavi altına alınan Uzman Çavuş Fırat Zorba, yapılan tedavinin ardından Kastamonu'nun Tosya ilçesindeki baba evine geldi.

Tosya'ya annesi Kezban Zorba ve babası Hasan Zorba nezaretinde özel bir ambulansla getirilen Gazi Fırat Zorba, ilçe girişinde Tosya Kaymakamı Aslan Yurt ve kalabalık bir grup tarafından çiçeklerle karşılandı. İlçeye araç konvoyu eşliğinde götürülen Gazi Fırat Zorba'yı ilçe merkezinde ise binlerce vatandaş karşıladı. Gazi Zorba, ilçe meydanında Tosya Müftüsü Hikmet Yazıcı tarafından okunan duanın ardından Çatak mevkiindeki baba evine götürüldü. Ambulanstan alındıktan sonra sedye ile evine götürülen Zorba, kendisini karşılamaya gelenlere Türk bayrağı sallayarak teşekkür etti.

Karşılama törenine Tosya Belediye Başkanvekili Ahmet Baş, Garnizon Komutanı Himmet Polat, Emniyet Müdürü Nadir Sağpazar, Müftü Hikmet Yazıcı, Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Ahmet Karakuş, AK Parti İlçe Başkanı Naci Küçükmorkoç, MHP İlçe Başkanı İsmail Yurt katıldı.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
geçmiş olsun
bilgehan alaş
hemşerim allah acil şifa versin,seninle gurur duyuyorum..
17 Ocak 2010 Pazar 19:12
Net Gündem