Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Hazal Çamlıdere: Her Projeyi Kabul Etmem
Hazal Çamlıdere: Her Projeyi Kabul Etmem
20 Ekim 2009 / 18:50
Binbir Gece dizisiyle adından söz ettiren güzel oyuncu Hazel Çamlıdere her önüne gelen projeyi kabul etmediğini belirterek, proje konusunda çok seçici davrandığını söyledi.

Binbir Gece dizisiyle adından söz ettiren güzel oyuncu Hazel Çamlıdere her önüne gelen projeyi kabul etmediğini belirterek, proje konusunda çok seçici davrandığını söyledi. Çamlıdere, "Proje konusunda seçiciyim. Her önüne gelen projeyi kabul eden biri değilim" dedi.

Binbir Gece dizisinde Ahu karakterini canlandıran Hazel Çamlıdere kendisine gelen senaryolarda seçici davrandığını söyledi. Şuana kadar birkaç dizi projesiyle görüştüğünü belirten güzel oyuncu Hazel Çamlıdere aynı zamanda özel bir televizyon kanalında program yapıyor. Kısa süre sonra yeniden ekranlara geri döneceğini de sözlerine ekleyen Çamlıdere, "Yeni bir projeyle yeniden ekranlara döneceğim. Şuan görüşmekte olduğum 4 proje var. Bunlardan bazıları yayınlanıyor. Senaryo konusunda seçici davranıyorum.

Her önüme gelen projeyi kabul etmiyorum. Ekrana çıkmak için bir projede yer almak istemem. Anlamlı hikayeler olsun isterim. Köylü kentli rolü diye bir ayrımda yapmıyorum" dedi.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem