Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
İnciroğlu Plaza’da Sevindiren Tören
İnciroğlu Plaza’da Sevindiren Tören
16 Ağustos 2010 / 10:34
Peugeot Fırsatlar Konvoyu 2’ Nin Talihlisi Kayseri’den Çıktı.

Peugeot İnciroğlu Plaza’da hafta sonu sevindiren bir tören gerçekleşti. ‘Peugeot Fırsatlar Konvoyu 2‘ nin 27 Mayıs 2010 tarihinde yapılan Kayseri etabında Kayseri Park AVM önündeki Test Sürüşü etkinliğine katılan Kayserili üniversite öğrencisi Zeynep Gizem Sarı, Türkiye genelinde yapılan çekiliş sonrası Peugeot 308 CC aracın sahibi oldu.

Erciyes Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, Seramik Bölümü Cam Tasarımı 3. Sınıf öğrencisi olan Zeynep Gizem Sarı aracını almak üzere babası Cengiz, annesi Nilgül ve kız kardeşi İrem ile birlikte Peugeot İnciroğlu Plaza’ya geldi.

Peugeot 308 CC araç teslimi için Peugeot İnciroğlu Plaza’da tören düzenlendi. Araç teslim törenine İn Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Esra İnciroğlu, talihli Zeynep Gizem Sarı ve ailesi ile İn Group çalışanları katıldı. Araç teslim töreninde konuşan talihli Zeynep Gizem Sarı test sürüşüne arkadaşlarının zorlaması ile katıldığını belirterek bir tesadüf eseri böyle bir şansa ulaştığını ve çok mutlu olduğunu söyledi. Duygularını ifade eden Sarı,” Böyle bir şansın bana gülmesinden dolayı çok mutluyum. Hala inanamıyorum. Yetkililerin şanslı sizsiniz diye beni aradıklarında inanamadım. Bir an acaba benimle oyun mu oynuyorlar diye düşündüm. Ama çok güzel bir duygu herkesin tatmasını isterim. Polo marka bir aracım vardı, artık onu erkek kardeşime veririm. Peugeot 308 CC yi de annem ile birlikte ben kullanırım“ dedi.

Talihliyi Zeynep Gizem Sarı’yı tebrik ederek aracın anahtarını veren İn Group Yönetim Kurulu Başkanı Vedat İnciroğlu, böyle güzel bir etkinliğin Peugeot İnciroğlu Plaza’da yapılmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. İnciroğlu, “Peugeot Fırsatlar Konvoyu 2’ nin Kayseri etabına katılan talihlimizi öncelikle tebrik ediyor aracın hayırlı olmasını diliyorum. Peugeot Fırsatlar Konvoyu bu kez Kayseri’de Zeynep Gizem Sarı’nın başına kondu. Türkiye genelinde farklı tarihlerde yapılan test sürüşüne katılanlar arasında yapılan çekiliş sonrasında talihlinin bizim uygulamamıza katılan bir kardeşimize çıkması bizi de sevindirdi. Bu gururlu günde etkinliğimize katılan herkese çok teşekkür ediyorum. Huzurlarınızda talihli kardeşimiz Zeynep Gizem Sarı’yı tebrik ediyor, aracın anahtarını kendisine takdim ediyor güle güle kullanmasını diliyorum” dedi.

Talihli Zeynep Gizem Sarı, Peugeot satış yetkililerinden araçla ilgili teknik bilgileri aldı ve daha sonra aracı kullanarak ailesi ile birlikte Peugeot İnciroğlu Plaza’dan ayrıldı.

Peugeot 308 CC aracın piyasa değerinin yaklaşık 73 bin TL olduğu belirtildi.

Muhabir : Mehmet Fatih KAYMAZ / KAYSERİ
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem