Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Kadınlar Günü'nü Hayat Kadınları Böyle Kutladı'VIDEO'
08 Mart 2008 / 21:20
Maltepe ve Kartal sahil yolunu mesken tutan hayat kadınları, 8 Mart 'Dünya Kadınlar Günü'nü...

Maltepe ve Kartal sahil yolunu mesken tutan hayat kadınları, 8 Mart 'Dünya Kadınlar Günü'nü birbirlerini kucaklayarak kutladı.

Müşteri çekmek isteyen hayat kadınlarından biri, arkadaşını kucağına alarak yoldan geçen sürücülere teşhir etti.

"8 Mart Dünya Kadınlar Günü" dünyanın her köşesinde farklı etkinliklerle kutlanırken, Maltepe ve Kartal sahil yolunu mesken tutan hayat kadınları, bugünü daha değişik yöntemlerle kutlamayı tercih etti.

Sahil yolunu mesken tutan hayat kadınları kadınlar gününde yine işbaşındaydı. Yoldan geçen araçları durduran hayat kadınlarından bir sağa bir sola koşarak müşteri kapma yarışına girdi. Hayat kadınları, birbirlerini kucağına alarak ilginç görüntüler oluşmasına neden oldu. Duran araçlarla pazarlığa giren hayat kadınları zaman zaman müşterileriyle anlaşamadığı görüldü.

Bu sırada hayat kadınlarından hayli kilolu olanı diğer arkadaşını kucağına alıp müstehcen görüntüler sergiledi. Arkadaşını kucağına alarak yoldan geçen araçlara gösteren hayat kadını teşhirciliğin bu kadarı da pes dedirtti. Hayat kadınlarının bu hareketleri karşısında duran bir sürücü, üç hayat kadınını da araca alarak uzaklaştı.

 

 

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem