Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Kavak Dernekler Federasyonu Kültür Şenliği
Kavak Dernekler Federasyonu Kültür Şenliği
01 Ağustos 2010 / 19:33
Samsun'da Kavak Dernekler Federasyonu Kültür Şenliği kapsamında düzenlenen güreşler sona erdi.

Samsun'da Kavak Dernekler Federasyonu Kültür Şenliği kapsamında düzenlenen güreşler sona erdi.

Kavak ilçesi Mahmutlu mevkiinde 3. Kavak Dernekler Federasyonu Kültür, Sanat ve Dayanışma Şenliği kapsamında 130 güreşçinin katılımıyla müsabakalar gerçekleştirildi. Havanın sıcak olması nedeniyle güreşçilerin zor anlar yaşadığı müsabakalarda güreşçiler derece girebilmek için kıyasıya yarıştı. Güreşi ağalığını 15 bin TL vererek AK Parti Samsun İl Başkanı Adem Güney'in aldığı müsabakalara AK Parti Samsun Milletvekili Ahmet Yeni, Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, İlkadım Belediye Başkanı

Necattin Demirtaş, Kavak Belediye Başkanı Şerif Ün, AK Parti Samsun İl Başkanı Adem Güney, MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Kavaklılar Federasyonu Başkanı Yılmaz Karagöz ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Müsabakaların sona ermesinin ardından Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, minik güreşçilere ödüllerini verdi. Yılmaz, dereceye giren bir minik güreşçi ile kısa süreli güreş tuttu. Yılmaz, ayrımcılık yapmadan herkesin el ele vermesi gerektiğini kaydetti. Daha sonra çeşitli eğlenceler gerçekleştirildi. Güreşlerde Atilla Balcı, finalde rakibini mağlup ederek başpehlivan oldu.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem