Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Kırıkkale Tüpraş'a İşçi Alımı İçin Kayıtlar Başladı
Kırıkkale Tüpraş'a İşçi Alımı İçin Kayıtlar Başladı
19 Ekim 2009 / 20:47
Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş. (Tüpraş) Kırıkkale Rafinerisi için işçi alımı kayıtları bugün başladı.

Sabahın erken saatlerinden itibaren yüzlerce kişi, Tüpraş Kırıkkale Rafinerisi önünde kayıt olmak için uzun kuyruklar oluşturdu. Başvuruların ilk gününde 900 kişinin müracaatta bulunduğu öğrenildi.

Kırıkkale Rafinerisinde Meslek Yüksek Okulu (MYO), Teknik Lise, Çok Programlı Lise, Endüstri Meslek Lisesi veya dengi okulların 'Rafineri ve Petrokimya, Kimya, Motor, Makine, Torna, Tesviye, Mekatronik (Otomatik Kumanda), Endüstriyel Mekanik, Metal (Sertifikalı Kaynakçı), Elektrik, Elektronik, Elektronik, Kontrol Sistemleri Teknolojisi, Kontrol ve Enstrümantasyon Teknolojisi, İş Sağlığı ve Güvenliği' bölümlerinden mezun olanlar işe alınacak.

Adayların sınava girmeye hak kazanmaları için, başvuru tarihi itibari ile 28 yaşından gün almamış olması gerekiyor. Erkek adaylarda askerlik görevinin tamamlamış olması istenirken, adayların Kırıkkale'de ikamet etmesi, ağır ve tehlikeli işlerde çalışmaya engel sağlık sorunu olmaması gerekiyor.

Başvurular 23 Ekim 2009 Cuma gününe kadar devam edecek.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
hüsran
mustafa yılmaz
mustafa yılmaz kırıkkale hüsrana uğradım ben kırıkkale tüpraş rafinerisinde şirket elemanı olarak vardiya yaklaşık 1.5 senedir vardiya şöförlüğü yapıyorum k.kale tüpraş rafinerisi ünitelerini çok iiii biliyorum viç oparatörü,güvenlik sertifikası, eskavatör loder sertifikası olduğu halde kazzanıp giremedim çok üzüldüm olmadı nasip değilmiş demek olsun ben bekarım en önemlisi evli olupta işe girenler için çok sevindim..........
01 Mart 2010 Pazartesi 21:47
Net Gündem