Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Kırıkkale'de AK Parti'den Başkan Aday Adayı Sayısı 6'ya Yükseldi
Kırıkkale'de AK Parti'den Başkan Aday Adayı Sayısı 6'ya Yükseldi
01 Ocak 2009 / 18:35
AK Parti'nin Kırıkkale belediye başkan adayı henüz açıklanmazken partide aday adayı sayısı 6'ya yükseldi.

Geçen hafta Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın, Ankara'nın Altındağ ilçesindeki toplantıda aday olarak gösterilecek mevcut belediye başkanlarını açıkladığı listede Kırıkkale Belediye Başkanı Veli Korkmaz'ın isminin yer almamasının ardından 3 kişi daha AK Parti'ye aday adaylığı başvurusu yaptı.

MHP, DSP ve DP'nin Kırıkkale belediye başkan adayını açıklamasının ardından siyasi kulisler de AK Parti'nin belediye başkan adayının kim olacağına odaklandı. Kentte mevcut Başkan Veli Korkmaz'ın dışında AK Parti'de eski Milletvekili Kemal Albayrak, İl Genel Meclisi eski Başkanı Av. Orhan Aytekin, Regaip Kurtoğlu, Halis Biçer ve Nebi Şahinli aday adayı olurken aday adayları AK Parti'nin belediye başkan adayı olmak için yoğun bir şekilde çalışıyor.

AK Parti'nin Kırıkkale'de önümüzdeki Pazar günü, geçtiğimiz haftalarda ilçe belediye başkanları için yaptığı gibi temayül yoklaması yapacağı bildirildi.

Temayül yoklamasında il, ilçe ve belde yöneticileri oy kullanarak görüşlerini bildirecekler. Kentte tüm gözler Pazar günü yapılacak temayül yoklamasının ardından AK Parti'nin Kırıkkale belediye başkan adayı olacak kişiye çevrilmiş durumda.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
yeter artık
handan kurt
kurtarın bizi şu veli korkmazdan ben memeleketine nankörlük eden böyle biri daha varmı
09 Nisan 2011 Cumartesi 15:24
DEĞNEKSİZ KÖY
METO
NEBİ ŞAHİNLİ MV.ADAYI OLMAK SANAMI DÜŞTÜ HİZ.OLARAK ÇALIŞTIĞIN HAST.MÜDÜR OLDUN KERAMETİN NE?DÜN MHP SAFLARINDIN BUGÜN AKP YARIN KİMİN SAFINDA OLACAN 78 MOD.RENON VARDE ŞİMDİ AUDİN VAR MEMUR MAAŞIYLA OLMAZ BU İŞLER EY K.KALE AKILLI OLUN
25 Mart 2011 Cuma 03:42
tekirdağdan selam
hasan aydeniz
sevgili kırıkkaleliler biz akp tekirdağ belediye başkanı ve adayı ahmet aygünü 29 martta sandığa gömeceğiz çünki çok vurgun yaptı servetine servet kattı.birde bizim başkan başkan iken hacca gitti sizde veli başkan böyle yapmaz değilmi.29 mart hepimize hayırlı olsun 30 martta görüşürüz işallah
23 Mart 2009 Pazartesi 20:53
Net Gündem