Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Köprübaşı'nda Cinayetin Ardından
Köprübaşı'nda Cinayetin Ardından
19 Aralık 2008 / 21:30
Manisa'nın Köprübaşı İlçesinde, Psikolojik Sorunları Olan Bir Kişi Annesini Bıçakla Öldürünce Ruh Ve Sinir Hastalıkları Hastanesine Gönderildi

Manisa'nın Köprübaşı ilçesinde, psikolojik tedavi gören oğlu Ş.D. tarafından bıçakla öldürülen anne Fadime D. toprağa verildi.

İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderilen Fadime D.'nin otopsisi tamamlandıktan sonra cenazesi Köprübaşı ilçesine götürüldü. Fadime D., kılınan cenaze namazının ardından ilçe mezarlığında toprağa verildi.

Gözaltına alınan oğlu Ş.D. ise, savcılık talimatıyla Manisa Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne gönderildi.

TEDAVİ GÖRÜYORDU

Eşini, oğlunun bıçakla öldürmesiyle kiralık evde yalnız kalan üç çocuk babası 62 yaşındaki Zekeriya D., olayın ardından yaptığı açıklamada, oğlunun 2002 yılından beri tedavi gördüğünü söyledi.

Oğluna devamlı iğne yapıldığını anlatan Zekeriya D., şöyle konuştu: "Son iki aydır ilaçları kullanmadığı için gece gündüz çevreye zarar verecek diye takip ediyorduk. Şimdi ben ne yapacağım. Eşimi kaybettim, torunumda babasını cezaevine gönderecek. İkimizde yalnız kaldık. Beş yaşındaki torunuma nasıl bakacağım, evim kira gelirim yok, yardımseverlerden yardım bekliyorum."
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem