Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Liseli Kız Haliç Köprüsü'nden Ölüme Atladı
Liseli Kız Haliç Köprüsü'nden Ölüme Atladı
17 Mart 2010 / 16:43
İstanbul'da, isminin C.Y. (15) olduğu öğrenilen bir genç kız, Haliç Köprüsü'nden atladı. Sahil Güvenlik ekipleri, genç kızı arama çalışması başlattı.

Görgü şahitlerinin ifadelerine göre, öğle saatlerinde köprüye gelen genç kız, kendini aşağı attı. Bir süre su yüzünde gözüken C,, daha sonra gözden kayboldu. Görgü tanığı Necdet Eker, "Atladıktan sonra gördük. Sadece kafası gözüküyordu. Başında kırmızı kurdele vardı. Bir arkadaş denize atladı, kurtarmaya çalıştı fakat başarılı olamadı. Arkadaşı daha sonra halatla geri çektik. Yaklaşık üç yıldır buradayım. Bu altıncı oldu. Burada sürekli intihar olayları yaşanıyor" dedi.

Sahil Güvenlik ekipleri, olayın ardından arama çalışması başlattı. Uzman dalgıçların da katıldığı arama çalışmalarının üç gün süreceği öğrenildi.

Genç kız internetteki bir paylaşım sitesine yazdığı "Gün gelir gidersin elbet. Zaten alıştı gönlüm uzaktan sevmeye. Sende git şimdi, ardına bile bakmadan. Eğer dönersen bil ki ben orda olmam, çünkü yoruldum artık" sözleri dikkat çekti.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem