Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Malatya Temalı Kartpostallar Dağıtıldı
Malatya Temalı Kartpostallar Dağıtıldı
31 Ekim 2011 / 14:04
Malatya Kent Konseyi, Kurban Bayramı öncesi duyarlılık gösterip vatandaşlara ücretsiz olarak Malatya temalı kartpostallar dağıttı.

Malatya Kent Konseyi, Kurban Bayramı öncesi duyarlılık gösterip vatandaşlara ücretsiz olarak Malatya temalı kartpostallar dağıttı.

"2011 Malatya Yazıyor" kampanyası çerçevesinde Soykan Parkı'nda dağıtılan Malatya temalı kartpostallar bir ilgi gördü. Yaklaşan Kurban Bayramı vesilesiyle, yine yazmayı teşvik etmek amacıyla hazırlanan kartpostallar Kent Konseyi Genel Sekreteri Avukat Ali Yıldırım'ın katılımı ile ücretsiz olarak dağıtıldı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Kent Konseyi Genel Sekreteri Yıldırım, "Yaklaşık 10 ay önce başlattığımız kampanyada bir gülümseme dünyayı değiştirir demiştik, geriye dönüp baktığımızda envai çeşit yorgunluklarımızın sıkıntılarımızın olduğunu görüyoruz, ama tüm bunlara rağmen ısrarla şunu söylüyoruz, bir gülümseme dünyayı değiştirir. Özlemini duyduğumuz, zihnimizde belleğimizde çok büyük bir tat alarak hatırladığımız, bayramlarda eski bir gelenek olan kartpostal geleneğini tekrar yaşatmak istiyoruz.

Hazırlanan bu çalışmanın 'Malatya Yazıyor' kampanyasının devamıdır" dedi.

Genel Sekreter Yıldırım, vatandaşlardan sevdiklerine, şehir dışında yaşayan akrabalarına ve Van'daki kardeşlerine hiç olmazsa bir kartpostal göndermelerini istediklerini, gönderilen kartpostalları alanların yüzünde çok ciddi sevinçler ve gülümsemeler yaratacağına inandıklarını ifade etti.

Herkesin yaklaşan Kurban Bayramını kutlayan Yıldırım, Malatya Yazıyor kampanyasına katılmak ve sevdiklerine bir kart göndererek onları mutlu etmek isteyen herkesi davet ettiklerini, kampanyanın kartpostal temini ve gönderim ücretini genel sekreterlik olarak karşılayacaklarını söyledi.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem