Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Meclis Üyesi İlhan Aygüneş, CHP’den Aday Adayı
Meclis Üyesi İlhan Aygüneş, CHP’den Aday Adayı
24 Aralık 2008 / 21:35
CHP’li Belediye Meclis Üyesi İlhan Aygüneş, Kuşadası Belediye Başkanlığı İçin Aday Adaylığını Açıkladı

CHP’li Belediye Meclis Üyesi işadamı İlhan Aygüneş, Kuşadası Belediye Başkanlığı için aday adayı olduğunu açıkladı.

CHP İlçe Merkezi’nde CHP Kuşadası İlçe Başkanı Mehmet Bal’ın da katıldığı bir basın toplantısı düzenleyen Belediye Meclis Üyesi İlhan Aygüneş, Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde CHP’den aday adayı olan 3. isim oldu. Daha önce CHP ilçe başkanlığından istifa eden M. Esat Altungün ve eski ilçe sekreteri Özer Kayalı da Belediye Başkanlığı için aday adaylıklarını açıklamıştı.

Aday adaylığını açıklayan belediye meclis üyesi İlhan Aygüneş, Kuşadası’nın kötü yönetildiğini belirterek, “ Kapsamlı bir program, yönetim birikimi ve heyecanı içerisinde partimin geniş katkılı destek ve tasvibi ile modern yönetim perspektif ve anlayışına dayalı katılımcı bir belediye yönetimi kadrosuna liderlik yapacağımı düşünmekteyim.

Partimiz içerisinde diğer aday adayı arkadaşlarımla partimizin demokratik anlayış ve gelenekleri uyarınca uygarca yanlayış zemini oluşacağına inanarak, yakın gelecekte netleşmesi beklenen adaylık sonrasında da örgüt ruhu etrafında seçim çalışmalarımızın son güne kadar disiplin içerisinde devam edeceğine yürekten inanarak, aday adayı arkadaşlarıma başarılar diliyorum” dedi.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem