Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
MHP Kars'ta Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
MHP Kars'ta Belediye Başkan Adaylarını Açıkladı
15 Aralık 2008 / 22:55
MHP'nin Kars Belediye Başkan Adayı Settar Kaya Oldu

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kars İl Başkanı Oktay Aktaş, partilerinin Kars Belediye Başkan adayının Settar Kaya olduğunu açıkladı.

MHP İl Başkanı Oktay Aktaş, Ülkü Ocakları İl Başkanı Güven Aydeyer ile birlikte düzenlediği basın toplantısında il merkezi ve 5 ilçenin Belediye Başkan adaylarını açıkladı. Belediye Başkan adaylarının MHP Genel Merkezi'nce oluşturulan komisyon tarafından değerlendirildikten sonra kamuoyu yoklamasıyla tespit edildiğini belirten İl Başkanı Oktay Aktaş, yapılan kamuoyu yoklamalarında Kars Belediyesi Başkan adaylığı için Settar Kaya'nın tercih edildiğini bildirdi.

Aktaş, daha sonra şunları söyledi:
"Sayın Settar Kaya, kamu yönetimi uzmanı ve başarılı bir idarecidir. Bilindiği üzere 2004 seçimlerinde de partimizin belediye başkan adayı olmuş, toplam oyların yüzde 36'sını alarak partimizi Kars merkezde bugüne kadarki en yüksek oy oranına ulaştırmıştı. Kendisini kutluyor başarılar diliyoruz."

MHP'nin 5 ilçedeki Belediye Başkan adayları ise şunlar:
Sarıkamış, Harun Doğan; Kağızman, Nuri Turan; Arpaçay, Erçetin Altan; Selim, Yahya Batıbay; Susuz, Turan Uzgur.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
karslı
çiğdem karabağ
büyük birlik partisi karsta oy alamaz rahmetli muhsin yazıcı olsaydı olurdu allahın izniyle mhp alacak çakalarda havladıklarıyla kalacak
29 Mart 2014 Cumartesi 14:07
____
başköylü
sarıkamışın %60'ı kürt ve bunların yarısı dtpye verse dtp seçimi çok rahat alır.fakat kürtler hep akp ye tercihini kullanıyor.sarıkamışın Türkleri ise hep mhp'ye oy veriyor ama nafile.Sarıkamış çoğunluğu kürttür kürt kalacak.
16 Nisan 2010 Cuma 18:27
yazık
vatan sevdalısı
mhp karsta artık oy alamaz verende yanlış yapar artık tek bbp var olmalı karsta mhp bitti elele verelim büyük birlik partisine calışalım tek care ..mhp gölgesinde siyaset yapanlar utansın karsı bitirdilerr
17 Ekim 2009 Cumartesi 00:44
Net Gündem