Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Özlem Özen, Bergen'e Vefa Borcunu Ödüyor
Özlem Özen, Bergen'e Vefa Borcunu Ödüyor
07 Kasım 2008 / 23:25
Özen, Kendisini Üne Kavuşturan Bergen'in Mezarını Ziyaret Etti

Bergen'in şarkılarıyla bir anda şöhret olan Özlem Özen, vefa borcunu ödüyor. "Bergen" olarak bilinen Belgin Sarılmışer'in Mersin'deki mezarını ziyaret eden Özen, gözyaşlarına boğuldu.

Sarılmışer'in Mersin Şehir Mezarlığı'ndaki mezarı başında dua edip, gözyaşı döken Özlem Özen, müzik dünyasındaki şöhretini Bergen'e borçlu olduğunu ve onun şarkılarıyla üne kavuştuğunu hatırlattı. Özen, "Şöhreti Bergen Abla'nın şarkılarıyla yakaladım. Onun annesi benim de annem oldu artık.

Çünkü ben de yakın bir zamanda annemi kaybettim, onun yokluğu bana acı veriyor. Ama Allah birini benden alırken, bir diğerini bana bağışladı. Bergen ablamın annesini bulup ona sahip çıkacağım" dedi.

Daha sonra mezarlıktan ayrılarak, Mersin merkezde yer alan Gazi Mahallesi Muğdat Camii civarında Belgin Sarılmışer'in annesinin oturduğu belirtilen adrese giden Özlem Özen, burada amacına ulaşamadı. Bergen'in annesinin evini satarak, başka bir adrese yerleştiğini öğrenen Özen, "Her ne olursa olsun onu bulacağım.

Çünkü o benim de annem oldu. Zor durumda ve bakıma, sahip çıkılmaya ihtiyacı var. Ben de onu bulup bir kızın annesine gösterdiği sevgiyi ve şefkati göstereceğim" diye konuştu.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
hayranıydım
aydın kuşoğlu
rahmetlıyı saygı anıyorum
02 Haziran 2012 Cumartesi 17:59
ah belgin abla
ali ahmet akkuş
bergen acıların kadını idi zaten garibanın sonu mezardadır şarkısıyla anlatıyordu hayatını asıl adı belgin olan o güzel ses
08 Aralık 2011 Perşembe 18:08
...
aylin güngör
mehmet bakır kardeşim duygularını ve düşüncelrini bütün benligimle anlıyorm ve acı kaybımızı paylaşıyorm.allahım gani gani rahmet eylesin onun bir benzeri daha gelmicek dünyaya gelemez..keşke rahmetli anacıgı yaşamış olsaydı..
11 Haziran 2011 Cumartesi 14:11
Net Gündem