Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Saadet Partisi Tokat Belediye Başkan Adayları Törenle Tanıtıldı
Saadet Partisi Tokat Belediye Başkan Adayları Törenle Tanıtıldı
01 Şubat 2009 / 18:45
Saadet Partisi'nin (SP) Tokat il, ilçe ve belde belediye başkan adayları düzenlenen törenle tanıtıldı.

26 Haziran Atatürk Kültür Sarayı'nda yapılan genişletilmiş İl Divan toplantısında SP Tokat Belediye Başkan Adayı Nizameddin Aydın, Turhal Belediye Başkan Adayı Yılmaz Bekler, Niksar Belediye Başkan Adayı Kemal Yılmaz, Erbaa Belediye Başkan Adayı Fahrettin Başara, Artova Belediye Başkan Adayı Abbas Dirican, Almus Belediye Başkan Adayı Ömer Reel olarak açıklandı. SP İl Başkanı Mesut Doğan, açılış konuşmasında bu seçimde dedikodu üreten değil, proje üretip hizmet yapanların baş tacı yapılacağını söyledi.

SP Tokat Belediye Başkan Adayı Nizameddin Aydın ise ortaya koyduğu projelerin şimdiden kapışıldığını ifade ederek, "Tekrar başkan seçildiğim takdirde, yarım kalan projelere devam edeceğiz. Başta meydan projesi olmak üzere, sosyal anlamda birçok projemizi hayata geçireceğiz. Bunun yanında kentin trafik yükünü hafifletecek alt ve üst araç geçit projelerimiz de kentin çehresini değiştirecek" dedi.

Kendi dönemlerinde bankalardan faizle kredi kullanmadıklarını belirten Aydın, mevcud belediyenin hükümet desteğine rağmen son iki ay içinde Vakıflar Bankası ve İller Bankası'ndan borç aldığını iddia ederek, ''Ama ben dahi hiçbir belediye başkanımız bankadan faizle kredi almadık. Ne yapmış bu parayla işçilerimizin kalan ikramiyelerini ödemiş. Teşekkür ediyorum, ödensin. Ama borçla borç ödenmez" diye konuştu.
İl Divan toplantısı yapılan konuşmaların ardından basına kapalı olarak devam etti.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
sayın başkanım
guerbetci tokatlı
s.a. sayın başkanım nizamettin bey DAVASINDAN ÖDÜN VERMEDEN GÖMLEK DEĞİŞTİRMEDEN TOKATIN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRECEĞİNİZE YÜREKTEN İNANIYORUM SANDIKTA OYUM YOK AMA YÜREKTEN DUAM SİZİNLE ALLAHA EMANET OLUN
19 Şubat 2009 Perşembe 19:35
NİZAMETTİN AYDIN GİBİ BİLGİLİ BAŞKAN İSTİYORUZ
MUSTAFA ŞAHİN
Saadet Partisi Tokat Belediye Başkan
SİZLERİ SEVİYORUM BU MİLLETİN SİZİN GİBİLERİNE İHTİYACI VAR DEVAM İNŞALLAH
14 Şubat 2009 Cumartesi 00:00
ANCAK BU KADAR OLUR
AYHAN
Turhal´da öyle bir başkan adayı varki insan hangi görüşten olursa olsun ona gönül rahatlığıyla oy verir. Sol görüşlü olmama rağmen böyle dürüst bir insana oy vermezsem kendimi inkar etmiş olurum. İnsan bu kadarmı beyefendi, çalışkan, dürüst, adil olur. Bu sefer Yılmaz BEKLER´i destekleyeceğiz. İster kazansın, ister kazanmasın. Ben dürüstüm, dürüstün yanındayım. O kadar.
05 Şubat 2009 Perşembe 16:01
Net Gündem