Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Saü İlahiyat Fakültesi'nde Mezuniyet Coşkusu Yaşandı
Saü İlahiyat Fakültesi'nde Mezuniyet Coşkusu Yaşandı
14 Haziran 2011 / 10:22
Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi'nde mezuniyet töreni düzenlendi.

Sakarya Üniversitesi (SAÜ) İlahiyat Fakültesi'nde mezuniyet töreni düzenlendi.

SAÜ İlahiyat Fakültesi Hakkı Ekşi Konferans Salonunda gerçekleştirilen törenin sunuculuğunu birinci sınıf öğrencisi Feyza Cevherli üstlendi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan törende Abdurrahman Baysal tarafından Kur'an-ı Kerim okundu.

İlahiyat Fakültesinin ve ilahiyatın misyonu ile ilgili bir konuşma yapan SAÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hacı Mehmet Günay, mezunları ve ailelerini ve eğitimci hocaları tebrik etti.

Törende daha sonra mezunların tanıtıldığı bir slayt sunuldu. Saliha Dakesoğlu'nun kendi yazdığı şiiri okumasının ardından Emine Yiğit tarafından fakülte hocalarından öğrencilerin öğrendikleri mizahi bir dille sunuldu.

Törende sahne alan Sakarya Dervişan İlahi Korosu dinleyicileri mest etti. Koronun ardından mezun öğrencilerden Halime Koç kendisinin ve dönem arkadaşlarının 4 yıllık tecrübelerini dile getiren duygu dolu bir konuşma yaptı. Mezunların aileleri için hazırladıkları videolar ise veliler için büyük bir sürpriz oldu.

Tören, mezun öğrencilerin ailelerinin ellerinden temsili diplomaları almaları ve dönem birincisi Hamide Temirel'in eşliğinde tüm mezunlar İlahiyat Fakültesi Andını okumaları ile son buldu.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem