Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Silah Yakalatmanın Cezasını Adliyede Temizlik Yaparak Çekiyor
Silah Yakalatmanın Cezasını Adliyede Temizlik Yaparak Çekiyor
22 Ağustos 2008 / 11:45
Ordu'nun Fatsa ilçesinde 'ruhsatsız silah yakalatma' suçundan 5 ay ceza alan Hüseyin Ay isimli şahıs, cezasını...

Ordu'nun Fatsa ilçesinde 'ruhsatsız silah yakalatma' suçundan 5 ay ceza alan Hüseyin Ay isimli şahıs, cezasını hapishane yerine adliye binasında hizmetli olarak çalışarak çekiyor.

Perşembe ilçesi Kutluca köyünde oturduğunu ve cezayı ruhsatsız silah yakalatmaktan aldığını belirten üç çocuk babası Hüseyin Ay, "Benim suçum yok. Suç şişedeydi. Yalıköy beldesinde alkollü şekilde askeri göremedim.

Askerin yanında mermi atmışım. Daha sonra mahkemeye çıktım. Yüklü bir para cezası geldiğinden dolayı ödeyemeyeceğim için bu kamu dairesinde mesai saatleri içerisinde çalışmayı kabul ettim. Kamuya hizmet amacıyla burada çalışıyorum. Hapiste yatmaktan daha iyi. Akşamleyin evime gidiyorum.

Bu cezaya çok sevindim. Bundan sonra silaha tövbe edeceğim. Artık bu işlere dur deme zamanım geldi" dedi.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
silah yakalatma
ramazan
ben ruhsatsız silah yakalatma cezasını saçma buluyorum ama tabi içipte insanlara zarar verecek insanlar için dogru ama bu tip bir suç ruhsatsız silah yakalatmaktan degilde çevreye rahatsızlıktan olmalı her türkün silahı olmalı ama adam gibi kullanmalı ha ruhsatlının vergisini düşürsün devlet. ruhsatlı alsın herkes yani silah taşımasını bilene iyi bir dost taşımasını bilmeyene çok kötü bir düşman saygılar
09 Nisan 2011 Cumartesi 22:17
Net Gündem