Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Travesti Cinayeti Davasında Beraat Kararı
Travesti Cinayeti Davasında Beraat Kararı
14 Ekim 2008 / 22:05
Samsun'da bir travestiyi otomobille ezerek öldürdükleri iddiasıyla yargılanan 2 kişi beraat etti.

Travesti Hayati Yangöz'ün (24) araçla ezilerek öldürülmesiyle ilgili haklarında dava açılan G.G. ile Ö.U.'nun bugün yargılanması sona erdi.

Samsun 2. Ağır Ceza Mahkemesi'nde tutuksuz olarak yargılanan gençler, haklarındaki suçlamaları kabul etmediler. Öldürülen Hayati Yangöz ile olay akşamı görüldükleri ve telefon kayıtlarında görüştükleri tespit edilmesi üzerine adam öldürmek suçundan yargılanan G.G. ve Ö.U.'nun cinayeti işlediklerine dair yeterli ve inandırıcı delil bulunmadığından beraatlarına karar verildi.

Mahkeme heyeti, katil zanlısının bulunması için mahkeme kararı doğrultusunda savcılığa bilgi verilmesini kararlaştırdı.

2006 Nisan ayında Yavuz Selim Mahallesi Yılanlıdere Çöp İstasyonu'nda gece saatlerinde 'Avşar' kod adlı travesti Hayati Yangöz, yol üzerinde otomobille ezilerek öldürülmüştü.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
top lum dışıııı
sevda dogan
şahıslarla yılanlı dereye gittiyse amaç herneyse işleri bitince aynı şahıslarla geri dönmesi gerek maktul eger aracı yoksa o mevkiden merkeze nasıl ulaşacak tı muhtemelen berat edenler çinayeti işledi maktul malum toplum dışı görülünce aileside cenazelerine sahip çıkmadıysa zanlıların da sırtı kalınsa maktul zaten toplum dışına itilmiş kararda sanırım toplumdan bir pislik temizlendi aferin beraat
01 Mayıs 2011 Pazar 14:38
Net Gündem