Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
TUDEM Dershaneleri Kapılarını Öğrencilerine Açtı
TUDEM Dershaneleri Kapılarını Öğrencilerine Açtı
01 Eylül 2008 / 00:41
İlköğretim okullarının 4., 5., 6.,7., ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik eğitim hizmetleri veren ve SBS hazırlık alanında Türkiye’nin...

İlköğretim okullarının 4., 5., 6.,7., ve 8. sınıf öğrencilerine yönelik eğitim hizmetleri veren ve SBS hazırlık alanında Türkiye’nin en büyük dershanelerinden birisi olma özelliğini taşıyan TUDEM Dershanesi 2008-2009 eğitim öğretim yılında kapılarını öğrencilerine açtı.

Gaziantep’in eğitim alanındaki çıkmazdan kurtulabilmesinin tek yolunun iş birliğine dayalı disiplinli bir çalışma gerektirdiğini ifade eden TUDEM Gaziantep Şube Müdiresi Ferah Nur Akkaya, “Geçtiğimiz yıllarda elde ettiğimiz sonuçlar kurumumuzun eğitime verdiği önemin ve ciddiyetin görülmesi açısından büyük önem taşımaktadır.

Gaziantep’in eğitim alanındaki sorunlarının çözüm ortağı olduğumuza inanıyorum. Sorunların çözümü için el birliğiyle hareket etmek zorundayız. TUDEM Dershanesi 2008-2009 eğitim öğretim yılına yönelik hazırlıklarını tamamlamış ve Milli Eğitim Bakanlığı’nın 4,5,6,7 ve 8. sınıflara yönelik müfredatına uygun olarak yayınlarını oluşturmuş bu alanda kendi yayınlarıyla eğitim hizmetlerini sürdüren bir kurumdur.

Yeni eğitim öğretim yılının Gaziantep’e ve ülkemize hayırlı olmasını diliyoruz. TUDEM Dershanesi eğitim alanında ki sorunların çözümü için üzerine düşenleri yapacak Gaziantep’in eğitim çıtasının yükseltilebilmesi içinde gerekli teknik altyapısı ve alanlarında ülkemizin en saygın eğitimci kadrosuyla hizmet verecektir.

Eğitiminin zorlu ve disiplin gerektiren bir uğraş olduğunun bilincinde olan Tudem'in, dünyanın önde gelen yayın evleri ile işbirliği yaparak, Türkçe'ye kazandırdığı başvuru kitapları yayın yaşamımızda taktirle karşılanmıştır” dedi.
Oy Ver : 1 2 3 4 5   
önmli
nisa nur
tudem sınavına girenlere ben gircem bugün inş kazanırım
08 Mayıs 2010 Cumartesi 10:44
tudem
yasin
nekadara dersaneye yazılıo söylermisiniz...
10 Haziran 2009 Çarşamba 22:25
Net Gündem