Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Türközen’den Sarımsaklı Alış Veriş Merkezine Ziyaret
Türközen’den Sarımsaklı Alış Veriş Merkezine Ziyaret
10 Temmuz 2011 / 16:11
Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Küçükköy beldesinin sınırları içinde bulunan, denizi, havası ve kumuyla dünyaca ünlü Sarımsaklı mevkiinde, belediye tarafından, Küçükköy Belediyesi’nin 41. kuruluş yıldönümü nedeniyle Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan tara

Balıkesir’in Ayvalık ilçesine bağlı Küçükköy beldesinin sınırları içinde bulunan, denizi, havası ve kumuyla dünyaca ünlü Sarımsaklı mevkiinde, belediye tarafından, Küçükköy Belediyesi’nin 41. kuruluş yıldönümü nedeniyle Balıkesir Valisi Yılmaz Arslan tarafından temeli atılan Sarımsaklı Alışveriş Merkezi’nin açılışı için geriye sayımın başladığı belirtiliyor.

Küçükköy Belediyesi tarafından yaptırılan AVM’nin dükkan ihalelerinin geçtiğimiz günlerde yapıldığı öğrenilirken, alışveriş merkezinde mağaza ve dükkan açmaya hak kazananların son hazırlıklarını tamamlaya çalıştıkları gözleniyor. Geçtiğimiz hafta sonu Küçükköy Belediye Meclis Üyelerinden Murat Akıner’in Sarımsaklı’da hizmete soktuğu cafenin açılışına katılan Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen, açılışın ardından Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin ile birlikte önümüzdeki günlerde görkemli bir açılışa sahne olması beklenilen AVM’yi ziyaret etti.

AVM’yi hayran kaldığını kaydeden Ayvalık Belediye Başkanı Hasan Bülent Türközen, Küçükköy Belediyesinin tarihinde ilk kez kira geliri sağlayacağı AVM ile ilgili görüşlerini başkan Mesut Ergin’le paylaştı. Her iki belediye başkanı AVM’de yapılabilecek yeni düzenlemeler hakkında görüş alışverişinde bulunurken, ziyareti gerçekleştiren konuk Belediye Başkanı Türközen, AVM’nin hemen karşısında bulunan eski Karayolları Kampının, Mesut Ergin yönetiminde mezbelelikten kurtulmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Türközen söz konusu geniş alanın Küçükköy Belediyesine tahsis edilmesinin ardından bu alanın daha güzel ve halk tarafından kullanılabilir şekle dönüştürüleceğine tüm kalbiyle inandığını kaydederek, Küçükköy-Sarımsaklı’nın genç ve dinamik Belediye Başkanı Mesut Ergin’i başarılı çalışmalarından dolayı kutladı.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Net Gündem