Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Üstsüz Dj Belena Nefes Kesti.VİDEO
Üstsüz Dj Belena Nefes Kesti.VİDEO
11 Mayıs 2008 / 11:40
Konya'da Sahneye Çıkan Ukraynalı Dj Belena, Dansçılarıyla Geceye Katılanları Coşturdu

Konya'da sahneye çıkan üstsüz DJ Belena, dansçı kızlarla sergilediği performansıyla geceye katılanları coşturdu. Konya'da ilk kez bu tarz gerçekleştirilen organizasyonda DJ Belena ve dansçı kızlar geceye katılanlara unutulmaz anlar yaşattı.

Antalya Kemer'de bir barın açılışında sahne alan üstsüz DJ olarak tanınan Belena, bu programının ardından Konya Rixos Otel'de sahne aldı. DJ Belena ve dansçı kızlar bikini tarzı giyimleriyle çıktıkları sahnede önce geceye katılanları selamladı.

Daha sonra DJ kabinine geçen Belena, birbirinden hareketli parçaları çalarak geceye katılanları coşturdu. Belena'nın çaldığı parçalara danslarıyla eşlik eden 2 kız geceye renk kattı. Geceye katılanlar hareketli müziğin ritmine kendilerini bırakarak eğlendi.

Belena, pistte dans eden gençlere zaman zaman dönerek sıcak dansıyla eşlik etti.

Bazı erkekler cep telefonlarıyla Belena ve dansçı kızların resimlerini çekip, danslarını videoya kaydetmeyi ihmal etmedi. Geceye katılanlar, Belena'nın çaldığı parçaların yanı sıra dansçı kızın çaldığı saksofonla eğlencenin doruklarına çıktı.

Bu sırada dansçı kızlar, geceye katılan Galatasaraylılara büyük bir sürpriz yaşattı. Galatasaray'ın şampiyonluğunu öğrenen dansçı kızlar, dinlenmek için gittikleri odalarından ellerinde Galatasaray bayrağıyla döndü. Sahnede Sarı-kırmızı bayrağı sallayarak dans eden kızlar, Galatasaraylı taraftar tarafından alkışlandı. Bir süre sahnede salladıkları daha sonra DJ kabinini üzerine asan dansçı kızlar, danslarına kaldıkları yerden devam etti.

Programlarının sonlarına doğru DJ Belena da, kabinin üzerinde asılı olan Galatasaray bayrağını alarak salladı. Geceye katılanlar Belena'nın parçalarıyla müziğe ve dansa doydu. DJ Belena ve dansçı kızların diğer şovlarına nazaran Konya'daki programlarında üstlerini açmadığı görüldü.

İlk kez Antalya Kemer'de sahne aldığını söyleyen DJ Belena, "Türk insanı çok sıcak. Konya hakkında da pek bir bilgim yoktu, ancak Konya'ya gelmeden Rixos'u biliyordum" dedi. Röportaj sırasında sempatik hareketleriyle dikkat çeken Belena, geceki performansı hakkında sorulan soruya "Bu geceki performansımı gidip göreceğiz" şeklinde cevap verdi.

Belena, genellikle Rus müziklerini, elektra olarak da uluslar arası müzikleri yaptığını söyledi. İki saat süren programının ardından Belena ve dansçı kızlar sahneden ayrılırken, barda bulunan gençler gecenin ilerleyen saatlerine kadar eğlencenin tadını çıkardı.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
Şukar
Cemil
Mükemmel tek kelimeyle harika bir bayan...
13 Ocak 2009 Salı 23:00
Net Gündem