Ana Sayfa
 
 
 
ARŞİV
    Süper Lig
12 Punto14 Punto16 Punto18 Punto
Zonguldak’ta Dev Yılan Paniği
Zonguldak’ta Dev Yılan Paniği
07 Şubat 2011 / 14:15
İnternet paylaşım sitesinde duble yol çalışmaları kapsamında yapımı devam eden tüneller bölgesinde dev bir yılan bulundu iddiası ilçe halkını heyecanlandırdı.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanlığı, deniz sezonuyla birlikte Kandıra ve Karamürsel sahillerinde almaya başladığı güvenlik tedbirlerine Ramazan ayında da devam ediyor. Hayat Kurtarma Timi, Ramazan ayının ilk haftası 10 kişiyi boğulmaktan kurtardı.

Kandıra’nın Cebeci, Kumcağız, Sarısu, Seyrek, Bağırganlı, Kerpe ve Karamürsel sahillerinde Ramazan mesaisi yapan Hayat Kurtarma Timi, Ramazan ayı boyunca hayat kurtarmaya devam edecek. Kandıra sahillerini abluka altına alan tim, Ramazan ayının ilk haftasında 10 kişiyi denizden çıkarmayı başardı.

Kurtarma timinin yerinde, sağlık personelinin ise zamanında müdahalesiyle Karamürsel ve Kandıra sahillerine gelen tatilciler Ramazan ayında da güven içinde denizin tadını çıkardı. Sahillerde serinlemek isteyen Adem İnce (23), Hüseyin Karpuz (34), Naci Tüfekçi (16), Ayhan Tüfekçi (25), Zehra Işık (22), Kemal Işık (14), Hüseyin Temiz (19) Hayat Kurtarma Timi sayesinde denizden çıkartıldı.

Oy Ver : 1 2 3 4 5   
slm
adrenalin
arkadaşlar bu haber basbaya düzmece yılanı çekenlerin konuşmalarına dikkat edin. hepsi azerbaycanlı. zonguldak ta işçi kırizimi var azerbaycandan yol çalışması için azerileri getirmişler? bu bence azerbaycanda yaşanmış bir olay
23 Nisan 2011 Cumartesi 14:01
Net Gündem